L-Carnite ile birlikte ağırlık çalışması ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve fafa93 tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. fafa93

fafa93 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    arkadaşlar merhaba yaklaşık 1 aydır vg yapmaya çalışıyorum boyum 1.80 kilo ise 79-80 arası değişmekte bel bölgemde yağlanma var tabi göğüste de var biraz.Düşündüğüm şey ise Dymatica 60 tablet l-carnitine almayı düşünüyorum 1-bunu aldıktan sonra 30 dk kardio yapıp ağırlık çalışsam bi sorun olur mu kas kaybı tarzı şeyler.
    2-Bu markanın L-carnitini hakkında da yorum yaparsanız sevinirim.
    3-Kilo vermek değil amacım tam olarak ama yağları yakıp kasları genişletmeye çalışmak olur mu bunu öğrenmek istiyorum. Teşekkürler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:17 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:13 ----------

sormayı unuttum.
    Now marka 2000mg L-carnitine 1tüp toplamda 12 tüp var
    dymatize 500mg 1 tablet toplam 60 tablet var
    hangisi daha iyi olur acaba ben dymatize düşünüyorum yorumlarınız bekliyorum

2. fafa93

fafa93 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    fikri olan yok mu hiç ?

3. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Dymatizenin o 60 lık l-carnitininin kokusu çok çok çok berbat.İlk başta resmen bozuk zannedip satın aldıgım yere geri yolladım,ürünün kendi kokusu diye geri gönderdiler.O derece.Alacaksan bunu göz önünde bulundurarak al.Daha kullanmadım bu ara,kullanırmıyım bilmiyorum da :D kokusu harbiden bozuk ürün gibi keskin ve kötü kokuyor. Multipower cla-l-carnitine 45+45 =90 lık ürünü 85-90 a satıyorlardı alacaksan ondan al hem cla işine yarar hem l-carnitin işini görür.Ve onlar likit kapsüllerde,bu dymatize ise toz olarak kapsülün içerisinde

4. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    Toz olanı kullanmazsanız daha iyi olur bence sıvı halde olan daha çabuk etkisini gösteriyor hangisi daha yararlı onu bilmiyorum ama

5. NdmSrdr

NdmSrdr Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ayakkabı
    Yer:
    İstanbul
    L-Carnitine i hiç cardiosuz sadece fitness öncesi kullanmanın yağ yakma konusunda faydası olur mu ya da cardio yapıyorum diye bir sakıncası var mıdır acaba bilen var mı..? Daha önce hiç yağ yakıcı kullanmadım. Belde simit bölgesinde kalan bir miktar yağdan kurtulmak istiyorum fakat kurtulamıyorum. Sanırım takviye kullanmam gerekiyor. Koşmak veya bisiklet haricinde bir tavsiyesi olan varsa bilgilendirsin lütfen. Yardımcı olacak arkadaşlar için kısaca şöyle söyleyeyim, yağ toplamayacak şekilde bu spora uygun besleniyorum.

6. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    Beslenmenize dikkat ediyorsanız ve bel bölgenizde fazla yağ yoksa gerek yok l-carnitine biraz sabredip diyeti bozmadan şöyle bi 2-3 ay daha dişinizi sıkıp azimle çalışırsanız istediğiniz şekle kavuşursunuz miğde hareketlerini arttırın 5-6 hareket girin en az 2 günde 1 yapın ben her gün yapıyorum

7. NdmSrdr

NdmSrdr Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ayakkabı
    Yer:
    İstanbul
    Bel bölgesinde çok aşırı olmasa da biraz var işte. Gerçi elimle kapatıyorum ama avatar resmime bakarsan kısmen görebilirsin. Adonis bölgesinde ve tam elimin altında bir birikinti var. İşe yarar diyorsanız kullanıcam. Sıkıldım artık gitsin onlar da bir an önce.

8. mbcoskun1

mbcoskun1 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Antalya/Konya
    Işte bu noktada sabır giriyo işin içine zaten fourpack çıkmış alt karına ve yanlara ağırlık verip diyet yapın derim ben yani faydası tabiki olur ama gerek görmüyorum açıkçası daha bilgili kişiler yorum yaparsa onlarında bi görüşünü alırsınız ama bence zamanla düzelir

NdmSrdr bunu beğendi.
  9. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    Merhaba

Sadece belli bir bolgeden kilo veya yag kaybedemezsiniz. bence kullanmanıza gerek yok iyi beslenme ve iyi antremanla sorunuzu halledebilirziniz. Ama biraz kastanda kaybetmeyi goze alıp kullanırsanız ise yarayabilir. Cardioyou antreman sonrası yapın. liquid olan tupleri cardio dan 15-20 dakika once alıyordum.Cardio harici gunlerde almak gereksiz. Bu arada duzgun yemek yemiyorsanız L carnetin size bir fayda sağlamayacaktır.

10. NdmSrdr

NdmSrdr Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ayakkabı
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba
    L Carnitine in kas kaybetmeyle ne alakası var..?
    Bir de ben hiç cardio yapmıyorum. Yani aslında sevmiyorum. Fakat aynı eforu ağırlık altında harcıyorum. Bu carnitine in işe yaraması için illa cardio mu yapmamız lazım..?

11. garbage

garbage Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Rusya Turkiye
    su alakası var. sadece kardio yapıp l carnetine kullanırsanız yag kaberdersiniz ama kasta o cardiodan dolayı birraz gider. sıkılasabilir ama buyumez.

L carnatine metbolizma hızlı calıstıgında daha verimli oluyor diye biliyorum. Cardio da kullanılması daha dogru. Vucuudun zaren urettigi bir madde cardiosuz gereksiz oldugunu dusunuyorum.

NdmSrdr bunu beğendi.
  12. Secretgarden

Secretgarden Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Halkla ilişkiler
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba kanka.NOW marka ürünler pek bilinmemekle birlikte bodybuilding.com sitesinde yabancı kullanıcılar 10 üzerinden 9.5 puan vermiş L-Carnitine ürününe.Denemek lazım.Gerçi yurt dışı fiyatı 20 dolar civarı ama malesef bizde kazık o biçim 40-45 dolar civarına denk geliyor.Bu tarz ürünlere böyle 2-2,5 kat fazla para ödemekle aslında sinirden vücut ısısı artar hemen bir kardio yaparsak ekstra termojenik destek yerine geçer. :D

Sayfayı Paylaş