L Arginin

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve Katdhdhd tarafından 13 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Katdhdhd

Katdhdhd Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Müzisyen
    Yer:
    Ankara
    Boyumun uzaması için kullanmak istiyorum.bb le 1 yıldır uğraşıyorum boyumun uzaması için hereketler ve esnemeler yapıyorum düzenli beslenip düzenli uyuyorum fakat 2 yıldır boyumda bir artış söz konusu değil. Bir sürü şey yaptım ancak bir yararı olmadı.Boyumun uzaması için hangi L arginini önerirsiniz yani marka olarak

2. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    Boy genetiktir ya. Öyle oral yoldan alınan şeyler esnemeler falan 1-2 taş çatlasın 3 cm yardım eder sana. Misal eğer yaşın 16 ise potansiyelin %90 ını doldurmuşsundur boyda. %10 u tam şekilde doldurmak istiyorsan HGH tedavisi al. Sigara içiyorsan bırak. D, K , B ve E vitaminlerini tedaviden önce ve sırasında aldıracaklar. HGH tedavisi yaklaşık 3 yıl sürse senin senede sadece boya gidecek para ortalama 2000 tl dir. Eğer maddi durum varsa dediğmi yap ama arginine alarak pekte birşey yapamazsın. 16 yı geçtiysen hele 18 falansan biraz zor aslında. Bazıları potansiyeli geç dolduruyor 25 e kadar uzayabiliyor tabi bunlar istisna insanlar 800/1 gibi.

3. Katdhdhd

Katdhdhd Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Müzisyen
    Yer:
    Ankara
    Dediklerinin doğru sayılmaz büyüme hormonu öyle bir şeydir ki 50 yaşında 12 cm uzayan insanlar var.Senin dediğin her şeyi biliyorum zaten genetiğim yüzünden kısayım.HGH tedavisini araştırdım ama kararsızım yani işe yarıycaksa değer çünkü boy yani.Tatilden dönünce zaten doktora gidicem HGH tedavisini de sormak istiyorum.Yinede yorumların için sağol.

4. berkaykry

berkaykry Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    28
    50 yaşında sağlıklıca 12 cm kulağa pek mantıklı gelmiyor ama Allah bu yaparsa yapar yani :D İşe yarayacaksa diye birşey yok zaten potansiyelinin kaç dolduğuna bak eğer 90 dan aşağı ise çokta fazla işe yarar şüphe olmaksızın. Önemli değil :)

wampirao bunu beğendi.
  5. Katdhdhd

Katdhdhd Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Müzisyen
    Yer:
    Ankara
    Yok tamamen doğal sağlıklı Ertuğrul Akbayın kitabını okumanı öneririm istersen orda anlarsın zaten

Sayfayı Paylaş