Lütfen yardimm..!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve swarthy06 tarafından 11 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. swarthy06

swarthy06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle ilginize şimdiden teşekkürler..
    Ben yaklaşık olarak 2 yıl düzenli spor yaptım vücut yapım ozamanlarda çok güzeldi ama bir yıldan fazla bir süredir ara vermek zorunda kaldım.
    Şu anda 90kg ve 1.85 boyum ve spor yapmadığım bu bir küsür yılda yer yer yağlanmalar oldu..
    Sorunum ise takviye almadan tekrar eski formuma dönmem zor görünüyor yaklaşık 1 aydır başladım.. Amino asit kullansam 100 kg olurum L carnitin falan kullansam kaslardan yerim sonuçda bi alt yapım var.. Aşağı yukarı 90kg benim için iyi kilo almadan yağlarımı yakmam lazım ve kiloda vermeden.. acaba önce L-carnitin kullanıp 80kg falan düşüp sonra aminoyamı başlasam nasıl yapsam şaşdım yardımlarınızı bekliyorum.. saygılar

2. ferhat95140

ferhat95140 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    L carnitin kullan cardionu aksatm****arbonhidratı azalt.ideal kiloya düs sonra amino al derim

3. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY

Amino kullanirsaniz niye 100 kilo olursunuz?

Boyunuza gore oyle cok bir fazlaliginiz yok. Beslenmenizi duzenleyin ve kardiyo yapin. Mesela haftada 2 gun kardiyo 3 gun agirlik calisin.

4. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Aminonun kilo aldırdığını yeni öğrendim :) Zaten konu başlığı kurallara uygun değil kilitlenir birazdan :)

5. swarthy06

swarthy06 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Daha önce hiç kullanmadım amino ama kullanınca antreman sırasında normal güç seviyesinin üstüne çıkıldığı ve çok efor sarfetmeyi yardımcı oldugunu duymuştum buda dolayısıyla çok fazla beslenme yemek yeme ihtiyacı ve kilo artışı yani amino kullanırsan ilk ayda 4-5 kilo garanti fazlan olucak diyolar açıkcası öle herkül olma yolunda ilerlemek istemiyorum thums: 90 kg iyi benim için bu kiloda fit olmak için nasıl gitmem lazım extra kilo almadan kafa_

6. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş