Lütfen yardimci olun..

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve kuartet tarafından 4 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

1. kuartet

kuartet Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarım
    Yer:
    ‹stanbul
    Arkadaslar benim bi sorunum var ama benim icin büyük bin sorun.ben salona baslayali yaklasik 1 ay oldu.Boyum 178 kilom 90 yas:24..benim amacım yaglarımı eritip kasa cevirmek.burada sizlerin resimlerinizide gordum gelcekten mukemmel arkadaslar var.sabir isi tabii.ama ben kendimi bildim bileli diet yapiyorum.1 aydırda cardio yapmama rağmen bi türlü kilo veremiyorum.Biliyorum cardio dietsiz olmaz ama diette yapiyorum.Daha onceden 15 kilo gibi bi kilo verdim fakat geri aldım.ben azimli bi insan oldugumu dusunuyorum amacim su yaglarımdan bir an once kurtulmak.local olarak değil her bolgemde yağ birikmis durumda.fakat fazla olarak bel bolgemde birikmis durumda.goguslerim 110 cm, bel 100cm kollarda 39cm civarında hacim olarak genisim yani vucudum size gore nasil bilmiyorum ama bence gelismeye cok musayit.fakat yağlarla basim dertte..nasıl kurtulurum bu illetten arkadaslar.lütfn yardimci olun.

2. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    ben sana hemen yardımcı olayım; başlık açmadan önce kuralları oku ve en önemlisi arama yap!

3. mastertrainer

mastertrainer Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Boş gezen
    Yer:
    Ankara
    DAFFY müthişsin...ayrıca arkadaşım aradığın her şey zaten forumda yazıyor....

Sayfayı Paylaş