Lütfen yardimci olun,önemli...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve metintas tarafından 31 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. metintas

metintas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,Ben Metin.İstanbul'da yaşıyorum.Sitenizi forumları dolaşırken tesadüfen buldum ve biraz araştırınca gayet güzel ve kaliteli bir site olduğunu gördüm bunun için Öncelikle bu kadar güzel insanların bulunduğu bir sitede olmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek isterim.Ayrıca bu siteyi kuran ve her aşamasında emeği geçen insanlara da teşekkür ederim.Gelgelelim benim bir derdim var arkadaşlar,sizlerin yardımcı olacağını düşünerek paylaşmak gereği duydum.

22 Yaşındayım ve boyum 1.70,Kilom ise 90.Yaklaşık 1.5 ay içerisinde vücudumda 10 kilo artış oldu.Doktora gittim tiroid vb.tahlilleri yaptırdım,herşey temiz çıktı.Stresten kilo artışı olabilir dediler.Stresimin sebebi de Boyumun kısa oluşu.

Çünkü Babam,kardeşlerim,amca ve dayılarım uzun boylu oldukları halde ben kısa kaldım ve kilo da alınca çok şekilsiz bir fiziğim oldu.Bu da benim moralimi çok bozuyor arkadaşlar.Sırf şu boy meselesini kafama taktığım için psikolojim bozuldu,7 aydır panik atak ilaçları kullanıyorum.

Şimdi benim sizden ricam,yardımınızı istediğim konu bu işi bilen insanlar olarak bana ne tavsiye edersiniz.Babamın boyu 1.80,Kardeşlerimin 1.82,1.83 civarı.benim ise 1.70...
    Benim boyumu uzatacak ama kesinlikle kilo aldırmayacak bir ilaç var mı,ne tavsiye edersiniz?1988 doğumlu olduğumu da belirteyim.Lütfen bana yardım edin çünkü bunları kafama taka taka anksiyete rahatsızlığına yakalandım.Yardımcı olamasanız da canınız sağolsun...

2. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Merhabalar öncelikle forumumuza hoşgeldiniz.

Boyunuzu neden bu kadar dert ediyorsunuz 170 oldukça iyi bir boy.Kilonuzuda dert etmeyin yalnız bir spor salonuna düzenli olarak gitmenizi öneririm 22 yaşındasınız hiç bit şey için geç değil.

Boy uzatma ilaçları hakkında bir bilgim yok.Fakat işe beslenmenizi düzelterek başlamanızı öneririm.

3. metintas

metintas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşbulduk,teşekkür ederim.Yalnız beslenmem de bir problem yok,günde 4 ya da 5 dilim ekmek ya yerim ya yemem,ama boy meselesine gelince 1.70 çok kısa bir boy sayılmaz ancak ailenizdeki insanlar uzunsa ve size de bu konuda kısa kaldın tarzı yorumlarda bulunabiliyorsa işte o zaman problem olur.Yardımınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim.İlaç için öneri verecek arkadaşlar yok mu?

4. TEURG

TEURG Üye

Beğenileri:
    318
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
  5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş