Lütfen yardim.....

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve yasinerkan tarafından 10 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. yasinerkan

yasinerkan Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar askerden önce 1 sene body yaptım askerlik bitti şimdi bir salona yazıldım maalesef 3 aylık ödedim lanet olsunki hoca dersen ilgilenmiyor
    birisine soru soruyorum tesrler gibi konuşuyo hoca zaten işi gücü kızlarla başkası ilgilenmiyor o salonda resmen salak gibi kaldım o salona mecbur 3 ay gitcem
    sizden tek ricam her kas grubu için 6 hareket yazarmısınız yani o kas grubunun
    olmazsa olmazı bi hareket olması lazım 6 hareket yeter salonda ortam yok arkadaşlar millet kız için geliyo gibi yapmacık insanlar soyunma odasında gittim
    kafamı duvara vurdum sırf ordaki kişilere zarar vermememk için öle stres attım

sizden ricam

kol
    göğüs
    arka kol
    omuz
    trapez
    sırt kanat

lütfen her kas grubu için olmazsa olmazları 6 hareket yazarmıısnız lütfen ihtiyacım var gercekten .

herkeze hayırlı ramazanlar..

2. torifonta

torifonta Üye

Beğenileri:
    305
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
  3. StaticX

StaticX Üye

Beğenileri:
    109
    Ödül Puanları:
    53
    Salonu iyice araştırmadan,hocanın,salonun nasıl olduğunu vs. neden 3 aylık para verdin ki :)
    Hareketleri ararsan forumda bulabilirsin ancak her bölge için 6 hareket fazla.yanlış yaparsın.

4. YandımAli

YandımAli Üye

Beğenileri:
    615
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Bilişim Teknolojileri ve Programlama
    3 aylık parayı vermen yanlış olmuş salon seçerken eğer iyi bi hocaya denk gelmezseniz illaki paranız boşa gidicek.Çünkü parayı verip 1-2 kere çalışmadan hocanın nasıl biri olduğunu anlıyamıyosun.Nasıl bi ortamda bahsettiğini anlayabiliyorum.Şahsen öyle bi ortamda bende çalışamam hatta o kadar stres olucağıma hiç gitmem daha iyi.Bu arada StaticX söylediği gibi her bölgeye 6 hareket fazla.

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş