Lütfen Yardımm!!

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Schorcher tarafından 27 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Schorcher

Schorcher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektrik Müh.
    Yer:
    İstanbul
    Herkese merhaba,

Yaklaşık 2 senedir vücut geliştirmeyle ilgileniyorum.Son 7 aydır abdominal kaslarım için düzenli bir program uygulayarak karın kaslarımı baya bi çıkardım fakat problem alt midem..Ordaki yağlardan kurtulamıyorum bir türlü.Üst ve orta mide gayet güzel çıktı fakat alt mide ve oblique ler hala kalın.Birçok şey okudum araştırdım uyguladım ama olmuyor.İyice kafam da karıştı bin çeşit tavsiye yazı okudum bu konuyla ilgili.Burdaki tecrübeli arkadaşlardan bu konuyla ilgili tavsiyelerini rica ediyorum.Bu arada çalışma programım şu şekilde : Haftanın 3 günü ağırlık çalışması.3 gün kardiyo
    Pzt :Göğüs - Kanat Salı: Düz Koşu Çarşamba : Biceps - Triceps Perşembe :Düz Koşu Cuma : Bacak - Omuz Cts : Düz Koşu Pazar : Off

Günlük kalori alımımı 1500-1800 arası.Antrenman günleri biras daha artırıyorum tabi.Her gün koşuya çıkmayı düşünüyorum ama bu sefer de overtrainingden korkuyorum. Her türlü tavsiyenizi bekliyorum.Şimdiden çok teşekkür ederim..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş