lütfen yardım..

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve btsnbdny tarafından 5 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. btsnbdny

btsnbdny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb arkadaslar. ben haftada 5-6 gün spora gidiyorum, 3 gün ağırlık +cardio diğer 2 yada 3 günde sırf cardio yapıyorum. 2.5 aydır ciddi olarak calısıyorum, vücudum şekillenmeye başladı ama yinede bel bölgesinde yağlanmam var. boyum 1.84 kilomda 84 .. hergün düzenli beslenemiyorum okul yüzünden bazı günler kahvaltıda yapamıyorum bundan dolayı takviye almak istiyorum, sizce nasıl birşey yapmalıyım? sadece protein yeterli olurmu yoksa amino asit glutamine vs şeyler almalımyım ? önerilerinizi bekliyorum, saygılar..

2. btsnbdny

btsnbdny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

peki teşekkür ederim arkadaşım..

3. btsnbdny

btsnbdny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir şey daha sorucam, diyelimki aldım ben bunları nasıl kullanacagım?yani kombinasyonları nasıl olacak?

4. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Niye inatla forumda araştırma yapmayıp, aynı şeyleri sorduğunu öğrenebilir miyim?

5. btsnbdny

btsnbdny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

1.si evde oldugum tum zamanlarda bılgısayar basındayım ve bu forumdayım,gunun buyuk bı kısmı okulda oluyorum , bundan dolayı cok uzun sure arastıramıyorum ve bakmam gereken bir sürü sayfa var, bunun yerine sizden 3-4 satırlık bi açıklama bekledim..

2.si bu forum ınsanların arasında bılgı alısverısı saglanması amacıyla kurulmadımı neden bu kadar tepkı gosterıyosun*?

3.sü "niye ısrarla cevap vermediginizi öğrenebilirmiyim?"

6. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Herkesin forum dışında bir hayatı var, hepimizin zamanı kısıtlı. Bu kadar katı olmamızın da sebebi bu aslında...

Sorduğun şeyler giriş bilgileri, küçümsemek için demiyorum yanlış anlama, ama bunları forumda kolayca bulabilirsin. Özellikle kombinasyonları. Protein-Amino asit konusu kaç kere tartışıldı.

Forum tabii ki paylaşım için. Ama sence aynı bilgiyi sürekli döndürmek mi iyi, yoksa sadece yeni bilgileri kabul etmek mi?

Benim cevabım bundan ibaret, bu "taş attın da kolun yoruldu sanki" lafı hep söylenir bu tartışmalarda, yani size açıklama yapmak yerine cevap vermemiz gerekir, istiyorsanız kuralları da kaldıralım arada, ne haddimize değil mi sizi uyarmak ;)

Supplementlar hakkında bir nevi kullanma kılavuzu tarzı bir rehber hazırlıyorum, kendi bilgilerim ve yabancı kaynaklardan topladığım bilgiler ile, umarım o işine yarar, ama biraz beklemen gerekecek.

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

istersen ana sayfadan üye sayisini bir kontrol et,bu sayinin yüzde 50 den fazlasi senin gibi başladi bu foruma,egerki bu kadar üyenin seninle ayni şekilde her merak ettigini sorsaydi,sence nasil bir yer olurdu burasi???

ayrica bu forum paylaşim forumu dogru,herkes senin söylediklerini yeterince paylaşti ve bu forum parali olmadigina göre de kimse sana cevap vermek zorunda degil ayrica kurallari bir zahmet okusan şimdi biz burda bunlari tartişiyor olmazdik.

8. btsnbdny

btsnbdny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

peki sağlık olsun teşekkür ederim.

9. btsnbdny

btsnbdny Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

dostum ilk defa bi forum sitesine üye olmadım kuralları bılıyorum rahat ol ;) """bu forum parali olmadigina göre de kimse sana cevap vermek zorunda degil """ ----> insanlardan bazı bilgiler almak için paramı vermek gerekiyor!! evet üye sayınız fazla ve yoğunsunuz bunu anlıyorum saygı duyuyorum ama bende yan gelip yatıp sizi meşgul etmiyorum, pcde oldugum surece bu konuda yazılanları okuyorum . neyse gereksiz bir polemik bu, yinede teşekkür ederim , kolay gelsin.

10. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Biliyorsan niye kurallara uymuyorsun ? 3 yöneticiyi bosyere ugrastirdin, sana bos laflar söylemiyoruz herhalde. Bu yöneticiler 3 seneyi askin bu forumda yönetici.
    insanlardan bazı bilgiler almak için paramı vermek gerekiyor!!

Sana bilgi almak icin parami istenir diyor - Saydam?
    Parali olarak ayni sorular tekrar tekrar sorulur bazi sitelerde (yabanci)
    Eksi rep veriyorum ve kurallari okumayipta halen sucsuzum gibi ifadelerde bizleri bir daha ugrastirirsan forumdan uzaklastirilirsin.

-Kilit-

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş