Lütfen Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Btu3 tarafından 6 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Btu3

Btu3 Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yıllar önce bu spor ile uğraşmıştım ve trafik kazası sonucu bırakmak zorunda kaldım, şimdi tamamen iyileştim yalnız vucudum evde uzun yatışlar sonucu baya kibarlaştı 21 yaşındayım 1.78 boyuma oranla sadece 54 kilo ya kadar düştüm, Burdan tecrübeli abilerimden bana yardım etmesini istiyorum, durum kısaca söyle yurtta kalıyorum ve günde fazla kalori harcamıyorum, lütfen bana bi program söylermisinz üniversitenin spor merkezinde body yapabileceğim hızlı kilo alabileceğim bir program ve diyet hatta bi kaç ek besin-protein tozu markası filan-
    Lütfen ihtiyacım var..

2. alaska06

alaska06 Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Forumu güzelce incelersen tüm sorularının yanıtını bulabilirsin. Büyük ihtimal konunu kapatırlar zaten

3. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş