Lütfen Yardım

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve perer tarafından 15 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. perer

perer Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle forumda yeni olduğum için ve forum kültürümün pek olmamasından bu seferlik konu açma hatalarımı görmezden gelmenizi bekliyorum,ben 17 ocak'da bir fitness salonuna yazıldım,öyle deliler gibi kas yapmak istemiyorum sağlıklı kalmak için ve birazda vücudumun güzel görünmesi için spor yapıyorum forumda çok bilmediğim kelime var ve bu benim çok kafamı karıştırıyor,özellikle de besin konusunda,ben spor yaparken takviye olarak ne kullanırsam bana zararı olmaz bunu merak ediyorum çünkü kulakdan dolma duyduğum çok şey var kafam karışıyor(portein tozu sivilce yapar çok zararlı,bırakınca kasların 2 haftaya söner vs) kullanacağım yardımcı maddeleri ve bunların zararlarını söylerseniz çok sevinirim
    not ve soru:kilo problemim yok fakat göğüsüm neredeyse dümdüz 3 ayda bir sonuç alabilir miyim ?

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş