Lütfen yardım edin :(

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve xcheque tarafından 14 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xcheque

xcheque Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Biliyorum yeri bura değil ama çok zor durumdayım lütfen yardımcı olun :(
    Şöyle anlatayım bu online oyunlar yüzünden 7/24 bilgisayar başında oturup ve sürekli cips kola yemekten 3 senede 87 kilo oldum.Geçen sene kilo vermeye karar verdim ve akşamları yemek yemeyerek ve yediklerime dikkat ederek 78 kiloya indim fakat vücudumdaki yağlar özellikle belimin hemen altında yani popo ve baldır bölgesinde birikti ve popo kısmım vücuduma göre aşırı geniş duruyor.Bu konuyu çözmek için önümde 1 ay 5 gün var.Malum okullar açılacak ve itiraf edeyim tüm bunları aşık olduğum kıza açılmak onun gözünde güzel görünmek için yapıcam.Şimdi lütfen bana yardımcı olun. antreman, yemek düzeni vs. her türlü tavsiyeye açığım.Yaşım 17 kilom 78.

Ekli Dosyalar:

2. sadıksaid

sadıksaid Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Saltuk Said
    Yer:
    Bingöl
    1 ay 5 gün sana yetmez hatta kimseye yetmez...6, 7 ay düzenli çalışmalısın, forma girmek için...

3. brhmcr

brhmcr Guest

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/kilo-verme-le-lgili-en-t11394.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-ile-ilgili-tavsiyeler-t6.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ayn-anda-ya-yakmak-ve-t5419.html

Gibi konular mevcut forumda arama yapmadan konu acmamanizi ve kurallara uymanizi tavsiye ederim.

2- Öncelikle Forumu Okuyun:
    Mesaj yazmadan önce lütfen forumla aşina olun, forumu detaylıca kitap okur gibi okuyun. Mümkünse son günlerde yazılan mesajları kontrol edin.

3- Arama Yapın:
    Soracağınız soru daha önce forum içerisinde sorulmuş olabilir ve sorunun çözümü geçmiş mesajlarda yer alabilir. Forumda başlık kirliliğine yol açmamak için arama özelliğini kullanmalısınız. Sağ üst köşedeki menüden ARAMA bölümüne ulaşabilirsiniz.
    Aramalarınız sonunda en alakalı başlıkta sorununuzu /yorumunuzu paylaşınız. Bütün bunlara rağmen sorununuz çok daha spesifikse ve alakalı başlıklar bulamamışsanız doğru bölümde kurallara uygun bir başlık açabilirsiniz.
    Arama ile ilgili detaylar ve alternatif arama yöntemleri için tıklayın.

4. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiş olabilir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş