Lütfen yardım edin :S

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve KinqHuso34 tarafından 14 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KinqHuso34

KinqHuso34 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Abiler ben 14 yaşındayım.V.G ye 2 ay önce başladım Hakan GÜMÜŞ hocamızın spor salonunda çalışıyorum tam 2 ay oldu.Benim sorunun şu orda bi hocamız daha var Şükrü hoca bana yağlı yagsız hiçbirşey ayırt etmeden yememi söyledi bol yağlı pilavı yap ye yani bu nasıl oluor? bu sporda yağlı yemek zararlı diye biliodum çikolata şeker miş herşeyi yiyebilirmişim bi tane 4 kiloluk SNI pro mass protein tozu bitirdim şuanda 55 kiloyum antremanlarımı düzenli olarak yapıyorum haftada 5 gün çalışıyorum fakat pek fazla bi fark olmadı vücudumda eskisine göre daha iyiyim daha din güçlü ve atiğim fakat büyüme çok az kollarım fln eskisi gibi duruyor.Sizce bu durum normalmi ? ayrıca bi ilaç flnda kullanmıorum kullanmam gereken ilaçlar fln varsa söylermisiniz ? kol çevrem 31 cm . lütfen bu sorularımı cevaplayın çok teşekkür ederim.bench_O

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

themertyildiz bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş