Lütfen yardım edin hocalarım, kardeşlerim.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SiyahiBere tarafından 15 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. SiyahiBere

SiyahiBere Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben bodybuilding sporu ile uğraşıyorum.Bugün 6.Ay, 10.günüm ama büyük bir sorunum var.
    Abilerim, kardeşlerim.Ben üniversite hazırlık (ingilizce) öğrencisiyim.Ama son bir aydır aileme büyük bir yük olmanın verdiği azabı sizlerle paylaşmak isterim.Çok büyük yük oluyorum.Gerçektende öyle, aylık masrafım her şey (salon-yeme içme-harçlık-yol parası-supple. vs) 960 TL.Ne yapacağımı bilmiyorum.Çokta durumu olan biri de değiliz, halime her gece şükrediyorum lakin bugün artık yeter dediğim bir olaya şahit oldum.Ben dişimden tırnagımdan para arttıyorum "burs" alamıyorum, evi arabası malı mülkü olanların çocukları burs alıyor.Hiç bir şekilde yardımda edilmiyor.Yinede şükürler olsun vardır bir hayır ama bir zamandan sonra annemin babamın eline bakarak, onların sırtından geçinmek çok üzüyor beni.Okulu daha öncede bırakma kararı aldım hocalarım ders notlarımın yüksek olması nedeniyle düşünmemi söylemişlerdi.Ben aileminden sırtından geçinmek yerine onlara bakmak istiyorum, onlar sen oku diyorlar.Hocalarım abilerim kardeşlerim ne yapmalıyım lütfen bir yol gösterin.Çok dardayım ...

2. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Senin sorunun cozum yeri burasi degil bence ailenle otur duzgunce konuss

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. SiyahiBere

SiyahiBere Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Konuştum zaten, işin sıkıntısı alttan almaları anlamadın mı ?

4. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Önce uslünu düzeltmelisin arkadasim ailen seni destekliyorsa problem ne anlamadim eger sen üniversiteyi kazanamiyacagini düsünuyorsan ve ailenin parasini bosa harcadigini dusunuosan ki ben öyle anladim bunu ailene acikca söyle ve okulunu birak..

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. SiyahiBere

SiyahiBere Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Uslübüm gayet temiz, ben iki arada bir derede kaldım, üniversiteye yeni başladım, ama gider masrafım çok oldugu için onlara yük oluyormuşum gibi hissediyorum zatende öyle çünkü çok iyi gelirimiz yok.Buna ilaveten onlarla oturup konuştum alttan alıp okuturuz diyorlar.Bende iyice kahroluyorum çünkü eziyet çektirmiş gibi hissediyorum.O yüzden yardım istedim.Bir çare aradığım için konu açıp sizlerden yol bekliyorum zaten.

6. Giray1515

Giray1515 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    yasim kucuk diye dikkate almayabilirsin ama ben anladim sen resmen vicdan azabi cekiyosun.o bendede var.hergun tavuk gogsu yerken babamdan utaniyorum.o nolacak aliriz yapariz ederiz dedikce ben daha bi uzuluyorum nedense.

1-) zamanina gore bi is bul.mesela aksam vaktin artiyosa git bi yerde garsonluk yap

2-) okulu birak ise basla

3-) okulu bitirip is sahibi oluncaya kadar spora ara ver.

ben bu ucunden baska bi ihtimal goremiyorum.buyur sec begen al.ya sporu ya okulu birakip rahat ediceksin.yada pes etmeyip ikisini birden yurutuceksin.

haa varsa baska ihtimal bilemem...benim aklima gelen ana hatlariyla bu ucu.

7. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    üniversitenin salonu yok mu ? (çoğu üniversite de oluyor aslında ) , ayrıca part time bir iş bul

8. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    422
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    ozaman Supplementlere, spora, haddindrn fazla yeme içmeye ara ver o paraları eğitimine harca hem ailene destek çıkmış olur hemde part time çalismak için yeterince vakit bulmuş olursun..
    aylik giderim spor supplement yeme icme 1.000 diyip okulu birakacam ailemi zor durumda birakiyorum demek kadar saçma birşey yok.

PeNa bunu beğendi.
  9. MuhtarAga

MuhtarAga Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    sevgili siyahibere bir kaç arkadaşın söylediği gibi iş bulabilirsin kendine benim bazı arkadaşlarım bu şekilde hem okuyup hem de okullarına devam ediyorlar. ailen haklı olarak okumanı istiyor her ebeveyn ister çocuğunun okumasını. çok masraf olduğunu düşünüyorsan supplement almayı kesebilirsin ya da daha ucuz ürünlere yönelebilirsin bu bir nebze olsun o masrafı kısmış olacak.

10. buraksaibot

buraksaibot Yeni Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    28
    başlık altında okuduğum en mantıklı yorum

abcdefgHAKAN bunu beğendi.
  11. SiyahiBere

SiyahiBere Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yorumlar icin tesekkur ederim.Sacmalik gibi geliyor ama gencligin verdigi cahillik insan dayanamiyor iste.Yardim istegim o yuzdendi.İyi dusunup bir kac gune bir karar verecegim.Sagolun.

12. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş