lütfen yardım.bayan için yağ yakıcı

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ezgigrbz tarafından 5 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. ezgigrbz

ezgigrbz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar
    24 yasinda4 bayanım.yaklaşık 15 kilo vermem lazım.düzenli beslenme şeklinde diyete başladım.haftaya spora başlıcam.destek olarak yağ yakıcı kullanicam.forumda okuduğum kadarıyla muscletech hydroxycut iyiymiş.ancak izmirde aradim baya satilmiyor.nettede bulamadim.cuts ve weiderin bi ürününü önerdiler mağazalarda.bana bir tavsiyede bulunurmusnuz.guzel bir cardio ile faydali olabilecek yag yakıcı.carnitine kullandim daha once weiderin ama faydasını göremedim.

2. mrzess

mrzess Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Carnitine'den ziyade size termojenik yağ yakıcılarını önerebilirim.Tabi ki şunu da unutmamak gerekir bu iş mutfaktan geçer.Bu gibi ürünler destek ürünlerdir.Diyetinize ve sporunuza ek olarak termojenik bir yağ yakıcı kullanırsanız bu hem sizin motivasyonunuzu arttıracak hem de yağ yakımınızı hızlandıracaktır.Şu an piyasada en çok tercih edilen ürünlerden birisi Animal Cuts.Elimde mevcut ancak kullanmadım pek yorum yapamayacağım.Kullananlardan olumlu yorumlar alınıyor.Denemenizi tavsiye ederim.

3. ezgigrbz

ezgigrbz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Evet bende baktım genelde herkes olumlu yorum yapmış.zaten diyete başladım 20 gunde 2.buçuk kilo verdim.ayrıca protein alımına da dikkat ediyorum.teşekkür ederim Yardımınız için

4. tnakresss

tnakresss Üye

Beğenileri:
    747
    Ödül Puanları:
    103
    Kardio ile kilo verme hızınızı arttırabilirsiniz. Belli aralıklarla vücutta kilo verme eğilimi duruyor. Kilo verme eğilimi durunca bu tarz bir yağ yakıcı kullanırsanız bence daha iyi olur. zaten 20 günde 2,5 kilo gerçekten çok güzel bir rakam. Ben şu anda o kadar veremiyorum. 1 ayda 1,5 anca 2 kilo gidiyor. yaz aylarını bekliyorum.

5. ezgigrbz

ezgigrbz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Beslenmeyi düzene koyunca veriliyor zaten.su an cok duzenli diyet yapiyorum.günlük kalori ihtiyacimdan 500 kalori eksik alıyorum proteini ihmal etmeden.kardioya baslicam zaten 10 gün sonra . 15 kilo az degil tabi su an kilo vermem iyi ama yavaslicak biliyorum.kardioya basladiktan 3 4 hafta sonra dusunuyorum yag yakıcıyı.olay zatrn beslenmekte.ins bole devam eder

tnakresss bunu beğendi.
  6. tnakresss

tnakresss Üye

Beğenileri:
    747
    Ödül Puanları:
    103
    Hedefinize giden yolda size başarılar. Bende sizinle aynı yoldayım.

7. ezgigrbz

ezgigrbz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkür ederim size de başarılar dilerim

tnakresss bunu beğendi.
  8. shumi-206

shumi-206 Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    satış temsilcisi
    Yer:
    İstanbul
    Sabah kalkar kalkmaz vede yatmadan önce 350 ile 400 ml civraında su tüketin bu vucut metobolizmanızı sürekli hareketli tutatcaktır.Aynı şekilde günde 2,5-3 litre su tüketin ama içtiğiniz kahve vede çay gibi sıvı gıdaları bu rakama dağil etmeden 3 litre suyu tamamlayın.Kardio idmanlarında sıkı vede kalın giyininki kardio esnasında vucudunuz iyice ısınıp mümkün olduğunca çok ter atsın.Twist vede sopa çevirme hareketlerini asla aksatmayın karın hareketlerini kasları tam hakkını vererek çalıştırın.Bacak idmanlarını çok önemseyin bacaklarım kaslanacak vucudum kaslı gözükcek diye sakın korkmayın öyle bir vucuda kavuşabilmeniz bir bayan için çok uzak bir nokta meraklanmayın.Şeker un vede ağır yağlı şeyleri kesinlikle aklınızdan bile geçirmeyin şeker kriziniz tutarsa kurutulmuş incir kayısı dut gibi meyveleri adetle yiyin örneğin günlük 2 incir kurusu gibi.Suyunu çekmiş karbonhidratlara yönelin ekmek poğoça gibi şeyleri hayatınızda hiç tatmamış gibi gülümseyerek yanından geçin.Ama hedefinize ulaştığınızda ise emin olun hepsine deydiğini göreceksiniz.

Sulesimsek bunu beğendi.
  9. ezgigrbz

ezgigrbz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Beden eğitimi okuyorum ben okula girdikten sonra duzenli sporu bıraktım ve cok kilo aldm.ogrenci hayati iste sabah pogaca aksam makarna abur cubur yiyordum surekli..3 yilda 14 kilo flan aldim.ama su an zaten tmamen un ve sekeri kestim.su icmezdim su icmeye basladim.dedigimz gbi pogaca hamur isi tarzi yada tatli yemiyorum hic bi sekilde.sadece kahvaltida 2 dilim tahilli ekmek aliyorum aksam yemeğinde sebze corba et ya da hic bisi yoksa ton baligi yiyorum.gayet iyi gidiyo.gunde 2 3 bardak yesil cay iciyorum.zaten kaslanmanin oyle kolay olmadigini biliyorum.hele bayanda cok cok zor.ole seylerden cekinmiyorum hatta severim kilo verirken kas yapmaya da calisicam bi noktada..cok yararli bilgiler vermissiniz.tesekkur ederim

10. shumi-206

shumi-206 Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    satış temsilcisi
    Yer:
    İstanbul
    Şeker sıfır olsun o yüzden tahinli ekmeği çıkar onun yerine kızarmış çavdar ekmeği koy derim genede bir tat olsun dersen dedğim gibi kurutulmuş meyvelere yönel.Karbonhidrat tüketimini azaltabildiğin kadar azalt ama vucut enerjini çok fazla yavaşlatmadan azalt.Yeşiy çay kadarda sade kahve tüket cafein kalp ritmini hızlandırır hızlanan kalpte daha fazla efor sarf edip daha fazla yağ yakımına sebep olur.Yemiş olduğun sebze yada diğer sulu yemeklerin kesinlikle suyunu tüketme örneğin nohut yiyorsan yanlız tanelerini ye suyundan uzak dur yemeğin suyunu kesmen çok basitmiş gibi gözükebilir dışardan ama çok önemli bir püf noktasıdır uyguladıktan sonra sende fark ediceksin aradaki farkı.Çorba içen bir insan içmeyene kıyasla ortalama bir saat daha geç acıkır bunu avantaja dönüştürmen senin için bir artı daha sağlayacaktır ama içtiğin çorbanın besin değerlerine dikkat et daha ziyade yediğn her şeyin besin değerlerine dikkat et.Günlük alman gereken karbonhidrat miktarını aşma herşeyi hesap et vucudunu en iyi tanıyan sensin o yüzden en iyi reçeteyide kendine yazacak olan gene sensin.Son olarakta asla pes etme vazgeçme vede unutma zafere giden yolda çekilen çile kutsaldır.Kolay gelsin :)

Sulesimsek bunu beğendi.
  11. ezgigrbz

ezgigrbz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Yok t
    Yok tahinli deil tahıllı ekmek yiyorum zaten şeker hic tuketmiyorum.gunluk kalori ihtiyacmdan 500 kalori eksik aliyorum.telefonda fatsecret die program var ona gore hesapliyorm.kontrol ediyorum her ürünün degerlerini zaten.mumkun olan en kisa zamanda mutfak tartsi da alicam.cok tesekkur ederim size :)
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Şubat 2014 ---
    Yok t
    Yok tahinli deil tahıllı ekmek yiyorum zaten şeker hic tuketmiyorum.gunluk kalori ihtiyacmdan 500 kalori eksik aliyorum.telefonda fatsecret die program var ona gore hesapliyorm.kontrol ediyorum her ürünün degerlerini zaten.mumkun olan en kisa zamanda mutfak tartsi da alicam.cok tesekkur ederim size :)

12. shumi-206

shumi-206 Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    satış temsilcisi
    Yer:
    İstanbul
    Şekerim düşmüş olmalı tahıllı yı tahinli olarak görüyorum yok böyle bir şey :) Rica ederim

13. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    öncelikle karnitin zaten vücudun ürettiği ve ette de bolca bulunan bi amino asit. yani dışarıdan alacağın karnitin ancak eksiğin varsa onu tamamlar. fayda göremedim diyorsan büyük ihtimalle çok bi eksiğin yok demektir. tabi bu karnitinlerin faydasız olduğu anlamına gelmiyor. bence fazla ek karnitin olayına girme. boş yere de karaciğeri yorma. protein ağırlıklı beslen ve küçük bi öneri günde 2 elmanın müthiş bi tetikleyici etkisi oluyor. ayrıca tahıllı ekmeği de bırak yahu çavdar ya da tam buğday ye.

Sayfayı Paylaş