Lütfen bir bakin bilgili olanlar protein tozu

Konusu 'Yemek tarifleri' forumundadır ve CanadalıBadyci tarafından 19 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CanadalıBadyci

CanadalıBadyci Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu Açıkcası 5 Aydır Düşünüyorum Aobund PORTAKAL AROMALI ÖZEL TIBBI AMAÇLI BESLENME ÜRÜNÜ VAR SUYLA KARIŞTIRIYOSUN PROTEİN TOZU GİBİ İÇİYOSUN
    İÇERİKLERİ
    ENERJİKJ 374 24GRAMDA
    PROTEİN 14.8 24 GRAMDA
    KARBONHİDRAT 6.5 24 GRAMDA

BUNU PROTEİN TOZU GİBİ KULLANSAMDA OLURMU ZARARI OLURMA EN ÖNEMLİSİ BUNDAN ELİMDE ÇOOOK VAR

2. brhmcr

brhmcr Guest

Öncelikle konu yanlış yerde.
    Tabi ki kullanılabilir...

3. Duratec

Duratec Üye

Beğenileri:
    659
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ankara
    Bildiğim kadarıyla onları beslenemeyen yatalak hastalara veriyorlar..

İçeriğine iyi bakman gerekir herhangi bir antibiyotik vb. içeriyorsa uzun dönemde sana yarardan çok zararı olur çünkü içeriği öyle olanlar var biliyorum..

Yok sadece Gıda Takviyesi ise kullanabilirsin ama içindeki Proteinin kalitesi bir whey gibi olmaz

4. brhmcr

brhmcr Guest

Genelde kanser hastaları için veriliyor diye biliyorum iştehları azaldığı için oldukça besleyici ürünler. Babam hastanede yatarken kullanmıştı.Hastanede yatılan durumlarda devlet masrafları karşılıyor diye biliyorum.

5. CanadalıBadyci

CanadalıBadyci Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde Halam Hasta Oğlu İlaç Firmasında Çalısıyor Halam Hasta Olduğu İçin Çok Zayıf Kilo Alması İçin Getirmis Tabi çok abartms biraz bana verdi kilo almam için bi yandanda

---------- Post added 20.10.12 at 00:47 ---------- Previous post was 19.10.12 at 23:13 ----------

Bende Protein Tozu Gibi Kullanılırma Diye Merak Ediyorum Protein Oranı Yüksek Çnki

Sayfayı Paylaş