lütfen bilgilerinize ihtiyacim var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve DİNÇER71 tarafından 25 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. DİNÇER71

DİNÇER71 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar.ben üç yil once vucut gelistirme sporuna basladim hatta abartmamak gerekirse hayatimi buna adadim..ama 6 ay once yere dusen bir kagidi almak icin egildigimde belim kitlendi ve hastaneye goturdu arkadaslar.bir hafta ayaga kalkamadim.mr cekindim ve L4-L5 te bir adet fitik olusmus.bu alti aydir mr i bikac doktora goturdum biri ameliyat dio digeri gerek yok dio.bencede gerek.yok.oyle ahim sahim bi agrim yok ama malesef bu sporu birakmak zorunda kaldim.cunku butun doktorlar sadece yuruyus ve yuzme yapabilirsin dedi...kisacasi benim icin hayat yari yariya anlamsizlasti.neredeyse gunumun yarisi bu sporu arastirmakla incelemekle okumakla ve uygulamakla geciyodu tek idealim buydu..bitti hersey.bir kere yere dizlerimi bukmeden egilmem hayatimi bitirdi.halen yere egilince agir bisey tasiyinca agrio ara ata.sol ayagim uyusuyo ara ara...ve bu alti ayda 9-10 kilo aldim ve vucudum sarkti gibi geldi bana...sizlere sorum şu olacak..herkes diyoki bel sirt ve karin kaslarini kuvvetlendirki vucudunda bu kaslar dogal korse gorevi gorsun ve bele ve fitiga yuk binmesin...ben mekik cekemem koşu yapamam..bu kaslari nasil gelistirecem bele zarar vermeden.varmidir bildiginiz ve dusundugunuz hareketler..bir de en azindan kollarimi gelistirmeye devam edeyim diyorum.dumbell hareketlerini ayakta degilde oturarak veya yerde yatarak yapmaya calissam...belime agirlik korse kemeri takarak yapsam hatta.zarari olurmu.napacami bende bilmiyorum.tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkurlerimi sunuyorum...

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş