Lütfen bakınnn....

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve zenow tarafından 19 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zenow

zenow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamın Aleyküm Kardeşlerim...Ben Spora Başlamaya Karar Verdim ve Bir Spor Salonuna kayıt oldum... Başta antranör yurt dışında dediler, ve bende gelince kayıt olacaktım..Fakat 1 ay sonra geleceğini öğrenince , mecburen kayıt oldum(İlçemizde başka yok) Şimdi benim siz değerli arkadaşlarımdan istediğim yeni başlayan biri olarak pazu, karın ve göğüs kaslarını geliştirmek için hangi badi aletlerini kullanmam ve neler yapmam gerekiyor...Hepinize şimdiden teşekkürlerr...

2. zenow

zenow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yardımm , kimse yok muuu

3. Feanor08

Feanor08 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Forumda araştırma yaparsan bulabilirsin.

4. zenow

zenow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum yeni başlayanlar için program var ,onu yapmayı düşünüyorum ama o her bölge için düşünülmüş , ben sadece pazu, karın ve göğüs istiyorum...

5. Feanor08

Feanor08 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Bu konu daha önce forumda çok söylendi. Kaliteli ve hızlı bir gelişim için tüm vücut çalıştırılmalıdır hele ki ilk defa başlıyorsan. Sadece belirli bölgeleri çalıştırıp diğer bölgeleri çalıştırmamak çok yanlış olur. Hem zaten kaliteli ve hızlı bir gelişim de alamazsın bu şekilde. Ama istersen bir bölgenin daha çok üzerinde durabilirsin ama her bölgeni haftada en az 1 kez mutlaka çalıştırmanı şiddetle tavsiye ederim. Ayrıca bir düşün sadece biceps, karın ve göğüs çalıştın ve sadece buraların gelişti diğer bölgeleri cılız kaldı. Hiç güzel bir görüntü olmaz. Ama eğer hala daha sadece o bölgeleri çalışmakta kararlıysan yeni başlayanlar programının sadece o bölgeleri çalıştıran kısmını yapabilirsin.

6. zenow

zenow Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim çok saolda ,o program bitince hangi programa başlayacam...
    Birde o programdaki yapacağım haraketlerin ağırlıkları ne olacak...?

7. TheKing

TheKing Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    sadece pazu ve göğüs çalışırsanız dna si bozuk danalar gibi olursunuz iğrenç görünür

8. Feanor08

Feanor08 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    28
    Spor salonunda hocan varsa ondan isteyebilirsin veya bence en iyisi forumda biraz biraz araştır sonra kendine bir program yap ve üyelerin fikirlerini al. Ağırlık konusunda güç için 2-5 tekrar arası, hacim için 8-12 tekrar arası, kondisyon için 15-20 tekrar arası denir. Peki ne demek bu? Hemen açıklayayım mesela hacim için çalışıyorsun 10 tekrarlı bir set yapacaksın. Burada ağırlığı son iki tekrarda (9 ve 10. tekrarda) artık kasın yorulacağı, iyice zorlanacağı şekilde ayarlamalısın. Yani (yine 10 tekrarlı bir set için) atıyorum 5. tekrarda daha fazla yapamayacak hale geliyorsan o ağırlık senin için fazladır, eğer 10. tekrar bittikten sonra hala rahat bir şekilde (kendini öldürüp sınırlarını zorlayarak değil) daha fazla yapabilecek durumdaysan o ağırlık senin için hafif demektir. Buna göre ayarlarsın. Kolay gelsin...

9. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş