1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

lütfen acil yrdım. vücüda göre egzersiz tavsiyesi :S

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve fedor emelianenko tarafından 15 Ağustos 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. fedor emelianenko

fedor emelianenko Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    3 ay civarı fitness yaptım ama sürekli 1 -2 ser hafta arayla yaptım o yuzden pek bı ise yaradıgını sanmıyorum. hafiften dumblle la geçtim cunku kulaktan dolma " dumble şişirir ,makıne sadece sekıl werır we guclendırır" falan dıe duydum.

sitenin diğer bolumlerınden we oncekı bılgılerımden anladıgım kadarıyla bir ecto yum. cok uzun (kendımden 1,5 cm uzun bi arkadasımdan 7 cm yukarda göbek delıgım war) kol we bacaklarım war, ınceyim ama irenc we direk gögusumun altından baslayan hamıle gıbı bır gobegım war.
    ama o akdar wahım deıl cunku en azındn yasım genç,ayrıca kuvvet de kazandıma inanıyorum , sadece aralıklı 3 ay fitness calısmasıyla normalde 30 lbs yle yapıp setın sonunu getıremedıgım shoulder press gıbı hareketlerde 100 lbs ye cıktım ki bence iyi bi artış. şekil olarak hiçbir değişim olmadı ama kuvvet olarak geldı we bu benı cok gazladı BB nın ne kadar ıse yaradıgını gordum , dewam etmek ıstıyorum.
    hazır yenıyken dogru şeye baslayım ,sonradan pısman olmayım dıe tavsıye alıyım dedım. cunku okulun spor salonunu kullanıyorum we oradakıler herkese aynı fıtness programını werıp hıc ılgılenmıyorlar.
    ilginiz için şımdıden tesekkur ederım. boy 1.70 , kılo 63 . o kadar zayıf degılım ama , ınce kollarım we ıgrenc bı gobegım war. ayrıca gobegımın asıl garıp kısmı sabah kalktıgımda dumduz olusu gece yatarken böyle sısmesı :d

ayrıca nedenını bılmedıgım bı gucsuzluk war.arkadaslarımın cogundan kol hareketlerınde daha cok agırlık kaldırıyorum ama (burdada anlatılmıorkı :) ) böle hanı cocukken kolunu falan bukersınya, kucuk kardesım hatta kız arkadasım bile bu konuda benden kuvvetli. zaten BB ye baslamamın asıl nedeni bu. sekıl o kadarda onemlı dııl ,1. planda guclenmek ıstıorm.

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    3 aydır yapıyorsun ve 1 2 hafta arayla yapıyorsunuz resimlerden hiç birşey anlaşılmıyor vucut çok yeni

Yardım, Şuna Bir Bakın, Böyle Yapsammı, Nasıl?, Birkaç Soru ve bunların benzerleri, hiçbir bilgi taşımayan başlıklar kilitlenecektir. Herkes mesajınıza baksın diye üstü kapalı, muğlak başlıklar seçmeyin

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş