lütfen acil yardım!!

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Sergio_Aguero tarafından 24 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar merhaba. bende testo enant boldenon kürümün 5. haftasına girdim. haftalık 500 testo 400 bolde şeklnde gidiyordum ve etkileri daha 3. haftadan hissetmeye başlamıştım. hem ölçü aldım hemde gücümde artış oldu yanlız şöyle bi durum var, enjeksiyon işinde acemi olduğumdan ilaçları tam çekemedim ve birbirine karıştırdım.ama testodan daha fazla vurdum galiba çünkü testo şişesi diğerine göre daha çabuk bitti. yani testodan boldenona biraz geçti ve normalde ilaçlar 5. haftanın 2. enjeksiyonuyla bitmesi gerekirken fazla vurmuşum galiba ve bugün yaptığım enjeksiyonla ilaçlarım bitti. şimdi şunu sormak istiyorum, 1. araya kurban vs gireceğinden dolayı 1 hafta ilaç vuramayacağım büyük ihtimal, bu bi sorun olurmu 2. bu 5 hafta ilaçlar etkiliydi ama acemiliğime geldiği için her hafta net olarak 500 testo 400 bolde vuramamış olabilirim, bu yüzden bu 5 haftayı saymayıp bi 15 hafta dahamı kalsam kürde. 3.ilaçlar uzun esterli olduğundan genelde 4. haftadan sonra ölçü alımı olur deniliyor ama şimdi bu ölçü alımı 4. haftadan sonra nasıl oluyor yani artık her haftamı ölçü alıyoruz yoksa yine böyle 4. haftada bir falanmı ölçü alıyoruz bu konularda bilgilendirirseniz çok sevinirim. hepinizin bayramı kutlu olsun...

2. Ekin0x

Ekin0x Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    0
    bence testo bolde kürü en az 14 hafta olmalı...etkinin tavan yaptıgı anda ilacı kesiyoruz genelde...eğerki yan etkiler vs rahatsızlık vermiyorsa 4 hafta daha uzatın

onurr_535 bunu beğendi.
  3. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    ekinox ben zaten normalde 15 hafta planlamıştım ve şuan 5. haftasındayım. ama yukarıda da belirttim bu 5 haftayı saymayıp bunun üstüne bi 15 hafta gitsem nasıl olur diyorum

4. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    103
    Selam,

1. Testo Enenthate yarı ömrü yaklaşık 7 gün. Yani aslında vücutta 14 gün etkili.
    2. Her hafta net 500 ve 400 diye bir kural yok. sorun değil yani. Bence 20 haftalık bir küründe sakıncası yok bu kullandığın ilaçlarda ama yinede senin vereceğin bir karar istersen 16 hafta yap ve gelişmene bak sonrasında PCT tabi.
    3. Ölçü alımı beslenmene, genetiğine ve yaptığın spora göre 2 haftada da olabilir. Bundan sonra her hafta diye bir zaman dilimi yok. Bu sürünen bir süreç ve faktörlere (beslenmene, genetiğine, dinlenmene ve yaptığın spora ) bağlı.

Selamlar

onurr_535 ve Sergio_Aguero bunu beğendi.
  5. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    el diablo öncelikle ilgilendiğin için teşekkür ederim. beslenmede bi sıkıntı yok yanlız mesela bu kür bana değşik bi biçimde etki gösterdi. küre başlamadan önce %17 civarında yağ oranım vardı 89 kiloydum ve hiç kardiyo yapmadım sadece haftada 5 gün tek bölge yaptığım antremanımı 4 güne düşürdüm ama aynı orandada antreman sürem uzadı. ancak şu an itibariyle 85 kiloyum yağ oranım %13 e indi ama ölçü kazandım yani bende kilo alma olmadı. aslında benim demek istediğim şuydu tabiki bslenme genetik burada önemli faktörler ama şimdi ilerleyen haftalarda ölçü alımı ilk haftalara göre daha mı fazla olacak eğer sende böyle bir kür yaptıysan kendinden bi örnek verirmisin

Son düzenleme: 24 Ekim 2012
    onurr_535 bunu beğendi.
  6. NİKE

NİKE Üye

Beğenileri:
    1.586
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    MÜHENDİS
    sayın sergio aguero.

500 enentad,400 boldenon 5 hafta yapıp eger kılo almadında verdıysen .

bence bir yerlerde terslık var.bu ilaclar diet kur ilaçları degıl.

boldenon ıyı istah acar.ve bu ıkı ılacta su tutar.

ya sen iyi idman yaptın .ilaçlar sende kur var olarak psikolojık bır etkı yaptı.

kilo verımı bıraz garıp.etrafımda kendımde dahıl.calıstırdıklarımda.bu ıkı ılacta kullanıp kılo veren hic görmedim.

ya beslenmede bır sıkıntı var.yada ilaclarda bır sıkıntı var.

saygılar dilerim.

onurr_535 ve Sergio_Aguero bunu beğendi.
  7. El Diablo

El Diablo Üye

Beğenileri:
    1.595
    Ödül Puanları:
    103
    Selam Sergio Aguero,

evet bende böyle bir kür yaptım (yapmadığım kür kaldımı:)?).
    Ölçü tamamen beslenmeye bağlı tabiki birazda (weightlifter) yaptığın spora.
    Ölçü aldığın ilaca bağlı değil. Ne tür bir kür yaparsan yap her şey beslenmeye bağlı.
    Biliyorum bunu kabüllenmek zor ama ilerde yaptığın tecrübelerle bu söylediklerimin doğru olduğunu göreceksin.

Testo aldığında yağ kayıp etmen gayet doğal. Kasların büyümeside ( yeterince protein ) gayet normal zaten bu nedenle steroid alıyoruz. Az yağ çok kas.

Selamlar

DEXONİA, erol, onurr_535 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    nike haklısınız aslında bu durum benimde garibime gitti. ama ilaçlarda bi sıkıntı yok onlar orjinal. kendi beslenmeme gelirsem şöyle diyeyim günlük 160-170 gr protein 200210 gr karbonhidrat alıyorum.tuz ve şeker minimum düzeyde abur cubur yok. aslında küre başladığımdan beri çok temiz besleniyorum onla bi alakası olabilirmi acaba.hani hacim alamasam evet sizin dediğiniz gibi bi sıkıntı var diyeceğim ama hem hacim aldım hem yağ yakmışım. gerçi dediğim gibi kürün daha 5 . haftasındayım ama forumdaki diğer başlıklara bakıyorum herkes kilo almış. enteresan yani :) olmazsa bi önce sonra fotoğrafımı paylaşayım ona göre yorum yapın daha sağlıklı olur

onurr_535 bunu beğendi.
  9. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    200 karbo. Mu?

onurr_535 bunu beğendi.
  10. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    200 gr derken şöyle örnek vereyim. sabah 100 gr mısır gevreği hergün 1 tane meyve öğlen ve akşamda 1.5 tabak pirinç veya bulgur pilavı, antreman sonrası basit şeker ve 50 gr mısır gevreği. bu şekilde yani

onurr_535 bunu beğendi.
  11. cocuna

cocuna Yeni Üye

Beğenileri:
    996
    Ödül Puanları:
    0
    karbonhidrat dağımın biraz sorunlu gibi geldi bana 1.5 tabağı akşam yiyeceğine yarım tabak yarım tabak 3 öğüne bölsen?

onurr_535 bunu beğendi.
  12. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    Bence bu kadar kafaya takma birkac gunden bir sey olmaz.bu arada bu saydiklarin ara ogun olmali yoksa bu kadar yemekle 40 kg kizlara bile yetmez.iyi geceler.

Danny Boy bunu beğendi.
  13. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    cocuna malesef okulumdan vs dolayı öyle bi şansım yok. 7.30da mısır gevreği yiyorum 10.30da 1-2 adet meyve 1- 1.30 gibi öğlen yemeği antremanım 4 te başlıyor 5 e kadar. antreman sonrası yine mısır gevreği ve akşam 6.30-7 gibi akşam yemeği. yatmadan protein takviyesi yapıyorum o akdar 11.30 12 gibi yatıyorum o zamana kadar karbonhidrat almıyorum acaba 9 gibi falan alsammı yine.onur 535 yani bilmiyorum ama beslenme programım bana yetiyor. sadece karbonhidrat sorunu var işte ama onuda tavsiyelerinize göre çözmeyi istiyorum

14. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    mısır gevreği nereden çıktı yulaf ezmesi dururken? mısır gevreği çok zararlı bir yiyecek içinde ne olduğu bile belli değil mısır üzerinde en çok oynanan besin. mısır gevreğinden karb kaynağı olmaz.

Danny Boy, Sergio_Aguero, cocuna ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  15. cocuna

cocuna Yeni Üye

Beğenileri:
    996
    Ödül Puanları:
    0
    deathliftere ek olarka mısr gevreğinin glisemik indeksi 80 civarı olup şekere yakın bir yağa dönüşme oranına sahiptir... özellikle kürde kaçınılması gereken bir besin... birde beslenme düzenin oturmadıysa neden kür be güzel kardeşim yazın yapsan olmazmıydı :) neyse kendine iyi bak başarıları...

deathlifter, Danny Boy ve Sergio_Aguero bunu beğendi.
  16. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    valla yulaftan bıktığım için denemiştim. benimki sade mısır gevreğiydi 100 gr da 80 gr karbonhidrat vardı ama o karbonhidratlar çöpmüydü anlamadım.neyse o zaman ben bi 15 hafta daha devam edeyim kürüme olmadı ilerleyen haflarar testoyu 750 ye çıkarırım. hepinize teşekkrürler

17. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    bu arada şöyle düşünüyorum ama bu kürde şuan kilo almadığım için kür sonu kaybımında olacağını düşünmüyorum.gerçi kürün 5. haftası ve bu haftadan sonra karbonhidratlarda bi ayar yapmayı düşünüyorum. sizce yanılıyormuyum

18. buresu

buresu Üye

Beğenileri:
    559
    Ödül Puanları:
    103
    senin beslenmen cut dönemi için bile neredeyse yetersiz,karbonhidratı günlük 350gr komplex olarak çıkarmalısın...sen testoyu 750'e değil karbonhidratı nasıl arttırırım ona kafa yor, beslenme herşeydir

19. Sergio_Aguero

Sergio_Aguero Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    tamam ben oraya 200 yazdım ama 200 değil zaten.şuan hesaplamamla en az 300 gr alıyorum. eski halime göre daha define ve daha büyümüş durumdayım ama tartıya yansımıyor

20. buresu

buresu Üye

Beğenileri:
    559
    Ödül Puanları:
    103
    "sabah 100 gr mısır gevreği hergün 1 tane meyve öğlen ve akşamda 1.5 tabak pirinç veya bulgur pilavı, antreman sonrası basit şeker ve 50 gr mısır gevreği. bu şekilde yani"

bu 300 gr yapmıyor ama sergio

Sergio_Aguero bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş