Kuvvet Egzersizleri

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Gzm tarafından 11 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Gzm

Gzm Yeni Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba
    Şu anda haftanın 4 günü kuvvet antramanı yapıyorum. Bu 4 günde de tüm vücut çalıştırıyorum. Fakat şu an yeni bir programa başlamak istiyorum. Acaba vücut bölgelerini günlere bölmem daha mı etkili olur?

2. colkurduu

colkurduu Üye

Beğenileri:
    136
    Ödül Puanları:
    53
    bence böl haftanın haftanın 2 günü baska 2 günün baska tekrar sayılarn 5-3-2-1 seklinde olsun harketleri secerken temel hareketler olsun

3. khephnes

khephnes Üye

Beğenileri:
    2.644
    Ödül Puanları:
    123
    Bir kiz arkadasim lower body/upper body seklinde ikiye bolup ona gore calisiyordu ve ozellikle squat ve deadlift'in vucudunu nasil sekillendirdigine ben bizzat sahit oldum. Bayanlar tarafindan kesinlikle es gecilmemesi gereken hareketler.

Tam animsayamiyorum simdi programini fakat genel olarak soyleydi;
    Her programinin oncesinde 30-45 dakikalik low intensity cardio, kosu, bisiklet, ip vs. (mumkunse box jump)

Tekrar araliklarini 12-20 arasinda tutuyordu. Mide calisirken tekrar sayisini onemsemeyip failure anina kadar. Haftada dort gun, 2 kere upper body iki kere lower body seklinde calisiyordu o da. Soyledigim gibi cok iyi bir vucuda sahip oldugunu bizzat gozlemledim. Gozlem dahilinde onun programini onerebilirim bu sekilde.

Sayfayı Paylaş