KURTLAR VADISI DEVAM EDIYOR

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve boxer tarafından 25 Aralık 2006 başlatılmıştır.

1. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
  2. N-aim

N-aim Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Adana
    bundan güzel haber olurmu :idea: Artık televizyon izlemek için bir sebebim olacak :)

3. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    bayram arefesi güzel bir haber verdin sağolasın boxer . çakırı mezardan çıkarsalar dahada iyi olcak ama onun yerine iyi iş yapabilecek birini bulmaları lazım bütün işi polata yüklemek bayıyor izleyiciyi.

4. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    İzlenebilecek ne buluyorsunuz artık şu dizide anlamıyorum,osman sınav ve kadrosu diziyi bıraktıgından beri ne var izlenecek yada kim kaldı izlenecek ?herkesi öldürdüler takkeci polat hariç oda zaten malum bakkal kılıklı,nerde kaldı eski laz ziya ile testere necminin posta koymaları,çakırın enteresan replikleri yok abicim takkeci polat ve akrabalarından bişiy çıkmaz onun yerine Sağır odayı izlemek iyi bir alternatif olabilir en azından Türkiyede dönen dolapları kitap okumayan kişilerde tüm gerçekliği ile öğrenebilir.

5. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    arkadaşlar dizinin adına bile kılım. yani topluma ve özellikle de geçliğe ne veriyor bu dizi söyleyeyim mi: kendini polat alemdar zannedip ona buna sataşan, gerektiğinde silah kullanıp karşısındakini öldüren ne üdüğü belirsiz bi gençlik oluşturma da bence bir numara. diyebilirsinizki gençlere kötü örnek olan bir çok yabancı film vs. var; doğrudur ama onlar emin olun bu dizideki karakterler kadar örnek alınmıyor. bunlar bizim adamlarımız bize daha yakın ve gerçekçi denilerek örnek alınıyor.

bence bu dizinin yasaklanması ve yayınlanmaması gerek. kan, şiddet, kötü örnek olma konusunda bir numara. yapımcılar da buldular tatlı parayı artık ne tür saçmalıklarla yeni senaryolar oluşturular allah bilir. nefret ediyorum bu diziden... -bari baş rol oyuncusu adam gibi rol yapabilen birisi olsa ona da yanmam. sırf abisinin çabaları ile biryerlere getirilmeye çalışılan yapmacık biri.....

6. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    İzlenme rekorları kıran bir dizi ve ardından en çok izlenen film(Kurtlar vadisi ırak).Bu da çok başarılı olduklarını göstergesi değil midir?Bu başarıları gözardı ederek üstü kapalı olarak millete saygısızlık etmiş oluyorsunuz.
    Ayrıca gençler arasındaki yaşanan bu olaylar dizi bittikten bir sene sonra başladı.Hatta başlamadı zaten vardı sadece gündeme gelmeye başladı.

7. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    izlenme rekoru kıran herşey doğrudur diye bi kanı mı var.? bazı programlar veya filmler vardır toplumda var olan bazı olumsuzlukların yeşermesine yada canlanmasına yardımcı olur. bence bu dizi de bunlardan bir tanesi. siz sevip izleyebilirsiniz ama ben sevmeyip aksine nefret ediyorum. bu benim görüşüm ve tavrım neden saygısızlık olsun ki. sebeplerini de yazdım. nasıl ki sabahları yayınlanan bayan programları yasaklandı ve kaldırıldı bu tip diziler de yasaklanıp yayından kaldırılabilir.

8. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kanal d de yayınlanan bölümlerde sırf polat vardı resmen soğumuştum diziden :x
    Yine eskisi gibi karizma elemanlar çıkmalı,,,,,,
    bu dizi her ne olursa olsun selena,,acemi cadı v.s.. v.s.. dizilerden bin kat daha iyidir ;)

9. konadabokar

konadabokar Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    borsa
    Yer:
    karşıyaka
    En çok izlenenler arasına girmiş olabilir,ayrıyetten bende izledim ve verdiğim paraya acıdım hatta filmin final sahnesi koparttı beni ,billy zane abi rahmete kavuşunca sinema salonunda patlayan aşkış tufanının sebebini halada anlamış değilimdir en son 15 sene once rambo 3 filminde boyle bi alkış işitmiştim sadece fimden ders alınması gereken tek birşey var oda senaryosudur tamamen gerçektir ve tum satılmışları gözler onune sermektedir.Türkiye olarak suçlarla ve şiddetle mücadele etmek istiyorsak eğer boyle abuk subuk dizileri yok etmemiz lazım.

10. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land

katiliyorum sana....

Sayfayı Paylaş