Kurban bayramı dolayısıyla kırmızı et bolluğu-Hacimlenmek,kilo almak için ağır basmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xcheque tarafından 19 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. xcheque

xcheque Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Merhaba abilerim,arkadaslarım.Ben salona 2 ay önce başladım.Temel programı yapıyorum ama bölük borcuk.1 kere yapıyorum 3 kez yapmıyorum filan.Ayrica beslenmeye hiç dikkat etmedim.Simdi tam kararlılıkla başlıyorum.Amacim en kısa sürede hacimlenip sağlam bi definasyona girmek.Whey ve aminoasit aldım.Yeni başlıyorum ama yimese kullanicam çünkü o kadar proteini besinlerden karşılamam imkansız.Asil soruma gelelim şimdi.Antremanda basabildigim kadar ağırlık basarsam daha hızlı hacimlenecegimi düşünüyorum.Sizin düşünceleriniz nedir?
    Ayrıca bi sorum daha var.Malum kurban yaklaşıyor ve dolap kırmızı et dolacak.Surekli kırmızı etle,kiymayla protein ihtiyacını karsilicam.Bu ne kadar doğru?

2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    O kadar proteini besinlerle karşılamadan önce idman ve beslenme düzenini oturtmak daha önemli. Zaten bu ikisi oturduktan sonra vücut ihtiyacını belli edecektir. Bu ikisini yapmadan supplement kullanma derim.

İkinci olarak sorunu tam anlamadım. Et demek protein ihtiyacını karşılamak mıdır sorusunun cevabını soruyorsan. Kısmen evettir. Vejeteryan olan üyelerimiz vardı ve et harici ihtiyaç karşılıyorlardı.

3. xcheque

xcheque Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Sürekli kırmızı etten karşılamak ne kadar doğru bunu merak ediyorum.

4. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Bence doğru bir şey değil. Diğer protein kaynaklarınıda kullanmak lazım.

5. xcheque

xcheque Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Mecburiyetten maalesef :( Hergün 500. Gr tavuk yiyemem :(

Sayfayı Paylaş