Kur yapmak istiyorum

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve snopbody tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    Merhaba arkadaslar.. 9 yildir vucut gelistirme yapiyorum simdiye kadar hep dogal yollardan calistim ve simdi yarismaya hazirlaniyorum sorum su ; dietteyim ve bunun yaninda ek olarak universalin animal pak,animal cuts,animal pump,ghmax,nox3,animal nitro,hardline 9000 amino asit aliyorum sentetik olarakda bunlarla beraber methanabol,clenbuterol,winstrol ve haftada 1 kez primabolon kullanmaya baslayacam butun malzemelerim tamam,ancak bunlardan ne gibi bir etki gorebilirim aranizda bu konuda bilen veya yarismalara katilmis arkadaslar varsa acil bi cevap bekliyorum ....simdiden cok tesekkurler

2. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    yarışma için ne kadar süren war hani bu kür bulk desen deyil definasyon desen deyil sanırım yağlanmadan biraz daha kilo almak istiyosun inşallah herşey yolunda gider iyi şanlaslar

snopbody bunu beğendi.
  3. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    yarısma ıcın 11 haftaya yakın bır sure var henuz

4. sven

sven Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Telif Ajansı, Tıbbi Yayıncılık
    Yer:
    Antalya
    Hakikatten ne bulk ne cut bi kür. Senin amacın bence çok çok düşük bir yağ ve su seviyesi olmalı. Fakat kürün bu amaca hizmet etmiyor. Kesinlikle methanabol ve primoboan'ı küründen atmalısın. Gerçi amacın bulk olsa bile 100mglik primoyla başarı elde edemezsin:) Tam bir yardım alabilmek için bize günlük/haftalık dozajları yaz lütfen.
    Bir sorumda şu; yarışmaya 11 hafta kalmışken nasıl olucakta testlerden temiz çıkmayı başaracaksın:)

snopbody bunu beğendi.
  5. ozleyis

ozleyis Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    0
    Antrenörsüz yarışma hazırlığı yapmak sakıncalıdır...

snopbody bunu beğendi.
  6. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    3 hafta daha bu kure devam edecem sonra bırakacam ılac kullanmayı duydugum kadarıyla 6 haftada atıyormus bu ılacların vucuttakı bırıkıntılerını testlerde gorunmuyor dıye bılıordum. kullanım dozajına gelınce methanabol antrenmandan once 2 antrenmandan sonra 3 clenbuterol sabah 1 aksam 1 wınstrolude haftada 3 kez 1 er tane oluyorum,

7. luciano

luciano Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    Bu sitede kür programı verilmez. Ancak düzenlenen kür programı için yorumlar yapılarak düzenleme getirilir.

Beslenmeni çok iyi tutup suplement takviyesi yaptığın zaman kısa sürede gelişirsin. Küre gerek yok. Ama illa da yapacağım diyorsan özellikle primabolan tercih etmeni öneririm.

snopbody bunu beğendi.
  8. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    walla yanlış anlama sakın eminim ki benden daha tecrübelisin ama profosyonelce düşünüp amatörce hareket ediyosun gibi geldi bana kür içinde çok geç kalmışsın ne yarışması bu

snopbody bunu beğendi.
  9. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Yarışmadan bahseder misin biraz. İnşallah girersin dereceye...

10. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    17 nısandakı ızmır yarısması,aslında hıc ılac kullanma taraftarı degılım ıstemıyerek alıyorum ama bı yandan yarısmaya katılacak olan yarısmacılara bakacak olursak dogal olarak aralarında basarı almam ve dıetı tamamlamam bana gore cok zor nekadar alt yapı olursa olsun katılan yarısmacıların yaptıkları calısmalar kurler vs.yanında yıne bu kullandıklarım bır hıc gıbı kalır ama deneyıp gorecegım,ılk ve son olur bu ılac ısım buyuk strese sokuyor ınsanı

11. Olcan

Olcan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kür icin bıraz gec kalmıssın dostum.11 hafta var kurun kaç hafta surucek ?
    6-7 haftada vucuttan atılması var.Testler temız cıkmaz.

12. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    toplam 4 hafta 1 haftası gııttı 3 hafta daha var dolayısıyla cıkmaz sanırım testlerde ayrıca ılk 3 e uyguluyorlar benım 3 e gırmem zor zaten

13. serkan1984

serkan1984 Üye

Beğenileri:
    341
    Ödül Puanları:
    73
    steroid işlerinden anlamam ama bi kaç şey sormak istiyorum..bundan sonra yarışmalara girmeyi düşünüyormusun düşünüyorsan bu yarışmayı es gec saglam kürler yapıp gelecek seneye bomba gibi bir giriş yap ama eger diyorsanki bu benim ilk ve tek yarışmam olucak bence hiç bulaşma steroide yarışmayıda salla gitsin zaten yarışmadakilerin cogu yıllardır kür yapan kişiler olucaktır yani tek kürle girip aralarından sıyrılman zor

snopbody bunu beğendi.
  14. snopbody

snopbody Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    mugla
    aslında dedıklerınde cok haklısın serkan ama keske su ceneme bı hakım olsaydım sımdı tum arkadaslarım benı ızlemeye gelecek artık onlarada bu saaatten sonra gırmıyorum demek kufur etmek gıbı olur anlıyacan gerı donusu olmayan bı yola gırdım, ınsallah anlımızın akıyla cıkarız bu ısten

15. mahir07

mahir07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    antalya
    arkadaşlarına söylediğin bir söz yüzünden istemediğin bir işe kalkışmanı tavsiye etmem.. kaldı ki gerçekten arkadaşınsa bu kişiler seni anlayışla karşılayacaklardır..

bence bir kez daha düşün ve öyle karar bu konuda..
    kararın vazgeçmemek yönünde olursa sana tavsiyem iyice araştırıp,mantıklı bir şekilde kullanmandır kürünü

Hayatında Başarılar dilerim

16. emre38

emre38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkaslar ben 4 aydır düzenli spor salonuna gidiyorum daha oncede ara ara gidip bırakmıslıgım vardı. Kür yapmak istiyorum kilo:75 boy: 180 Kürümde sunları kullanmayı dusunuyorum
    Glutamin+ Bcaa + Protein tozu + nox sizce yeterlimi

17. Aziz-han

Aziz-han Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    43
    Bence erken Emre kardeşim suplement leri makro hesabını yaptıktan sonra eksık kaldığın yerlerde almalısın beslenmene dikkat ediyorsan daha erken derim basarılar

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Sayfayı Paylaş