kur hakkında bilgi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve savasaktulum tarafından 14 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. savasaktulum

savasaktulum Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    selma arkadaşlar deca tek basına kullanılırsa ilk uygulaaycak biri için kaç hafta yapılmalı ve sadece deca yeterlimi olçü iiçin en ideali ahngi karısımdır
    bnm duydugum testesterınla kur yapılması ama beni korkutan testesteron sac dokulmesi yaparmu bu beni korkutuo ve decadada bole bişe olabilirmi yan etkisi decanın fazla kullanımda burun kanaması ateş sivilce demiş ama başka bişe olabilirmi ayrıca ilk kewz kur yapıcam decayla neyi kullanım kaç hafta kullanım ve kaç mg yazarsanız sevinirim saygılarmla

2. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Arkadaş sana söyleyeceğim tek şey forumu iyice oku, öyle hazıra konmak yok, ayrıca tek başına deca, primobolan gibi ilaçlar olmaz kullanmayın, forumda arkadaşlar bas bas bağrındı.

3. savasaktulum

savasaktulum Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    tana işte yardımcı ol buradan yanlış yapmamaız için oralarda herkes bir kur yapmış ama hangisini yapmalı kafası karısıo ben deca ile testesteron düşündüm fikir istiyorum sadece saygılarımla

4. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Forumu oku, sana özel bir kür hazirlamayiz. Okuyup bilgilen, bir fikrin olur en azindan, daha sonra ona göre yardimci olunur.
    Kendin hakkinda hic bir bilgi vermemissin, sana tavsiyem Steroidlerin yanetkileri hakkinda E-bookumuzu okumandir!

-Kilit-

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş