Kunduracı göğsü body ile düzelir mi ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve tolga98x tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. tolga98x

tolga98x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba abilerim,ablalarım,hocalarım.Ben 16 yasındayım ve erkegım. 1.82 boyum var ve kilom 56 civarında.Kollarım ve bacaklarım bir kız bacagı ve kolu kadar ince cogu kızın kolları ve bacakları benden daha kalın hekeza vucudumda o kadar zayıf ve dogustan gelen Allah'ın takdiri bir kunduracı gogsum var yaklasık 2-3 cm içeri dogru çökük yani iki gogsumun arası içeri dogru çökük ameliyat ile tedavisi var fakat ben ameliyat olmak istemiyorum kışın okul var yazın çalışıyorum derken hiç zaman yok gercekten ve riskli bir donem bu ameliyat.ben arastırdım biraz kilo alırsam ve gogus calısırsam o kunduracı gogsunun kapanıp hatta daha guzel bir goruntu alacagı yazıyor.Acaba body'e giderek kilo alabilir miyim ve bu illet kunduracı gogsunden kurtulabılırmıyim şimdiden hepinize cok tesekkurler.İyi aksamlar saygılar.

2. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeş, konunu yanılış başlık altına açmışsın.Beslenme bölümünde bu konuya kimsenin cevap vereceğini sanmam.Yeni başlayanlar bölümünde sanırım daha fazla dikkat çeker konun ve sorun.

3. tolga98x

tolga98x Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolun.

Sayfayı Paylaş