kum torbasını tavana asma

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve elix tarafından 29 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. elix

elix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Alakasız yere soruyorsam kusuruma bakmayın..

Canım acayip kum torbası istiyor :), biraz komik bir tabir oldu ama anladınız siz..

Kirada oturuyorum o yüzden kum torbasını tavana asınca adamın tavanı indiririm aşağı diye çekiniyorum biraz, öyle hafif birşey alsam o da ihtiyacı tatmin etmeyecek. En az bi 20kg felan gerekecek sanırım, bilmiyorum belki daha fazla, bakacağım. Ayaklı boks standı diye bazı zımbırtılar var onların ucuzları hiçbir halta yaramıyor, düzgünleri de 500tl den başlıyor, o kadar para verilmez.

Dübelle tavana asma işi sakat geliyor gözüme, ne dersiniz, tecrübesi olanlar birşeyler söyleyebilir mi?

2. alistanblue

alistanblue Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ticaret
    Yer:
    İstanbul
    bende odama 30 kg lık astırdım, önce sıkıştırıldıkça duwarın içinde açılan büyük vidalar var ismini unuttum ondan alman gerekiyo daha sonra hiltiyle o vidanın çapına göre tavanda delik açtırman gerekiyo o deliğe vidayı sıkıştırdığın zaman asılsan bile ordan çıkmıyo yanlız üst kattaki komşuya ses gidiyo haberin olsun :)

elix bunu beğendi.
  3. Body.

Body. Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    38
  4. SteeLHammeR

SteeLHammeR Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Babam ve komşum bu yüzden beni binadan atıyodu zor kurtuldum. :)

5. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    komsuları ve evdekılerı de dusunmek lazım .. hele bi de tekme calısacaksan cok ses cıkartacaktır .. demir ayaklık yapmak daha mantıklı olur ters L harfını dusun duvara bıtısık ve duvara vıdalı olacak astıgın yerde yukardan duvara monte edersen bı sorun cıkmaz bu 80 90 kg lık torbaları da tasıyacaktır

Nanza ve elix bunu beğendi.
  6. elix

elix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Ankarada kentparkta dechatlon var. Orada kumaşı çok hoşuma giden bir torba vardı ona baktım bugün. 90x30cm 110 tl, askı aparatını ayrı satıyorlar 20tl. Jackalican senin dediğin L askısını 50tl'ye satıyorlar. Onun yerine gündüz hepsiburada'dan şu ürünü gözüme kestirmiştim, ona sipariş vereceğim heralde şimdi.
    http://www.hepsiburada.com/Liste/co...s.aspx?productId=sporzf56&categoryId=27012987

Evde bir barfiks demiri var, oraya asmayı düşünüyorum torbayı :)

@body torbayı dolu mu gönderiyorlar, biliyor musun, ayrıca sen hangi ürünü almıştın?

7. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    Benım dedıgım gercekten saglam olur ..Ben bu tarz bı urun almadım fakat kıck boks yaptım yaklasık 100 130 kg cıvarında torba dovuyorduk.. Ayrıca 30kıloluk bı torba bana hafıf geldı .. bı yerde kıckboks veya boks egıtımı aldıysan dedıgımı anlarsın .. torbayı alabıldıgın en agırını almaya calıs kı yumrukların veya tekmelerın ona gore sertlesır .. şınavını da yumruk seklınde cek ;) eger ders almadıysan yumruk teknıklerını ınternetten arastırmanı tavsıye ederım

8. elix

elix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Siparişi verdim. Şimdilik idare eder heralde, ilerde madden mekanen ve zamanen rahat bir konuma geldiğimizde gerekirse daha ciddi birşeyler de bakarız artık.

Bir gelsin, bir de yorum felan yazarım unutmazsam buraya.

9. elix

elix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Aldım torbayı. Bir mağazada benzer boyuttaki bir torba çok hoşuma gitmişti ama biraz pahalıydı. Sitedeki yorumlar da iyi olunca bu da benzer birşeydir diye düşünmüştüm ama o mağazada denediğim torba gibi zevk vermedi açıkçası.

Bir de sitede 20-23kg yazıyordu, bu gelen 16kg çıktı. İade etmeye çalışacağım, becerebilirsem iade ettikten sonra gidip mağazadakini alırım heralde.

10. ymg7xx

ymg7xx Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam bende tavandaki odama kum torbası asmıştım resimdekine benzer bişeydi ama hele bi bak oahalı olmasa iyide napcan artık Adamlar yerden kum torbası yapmışlar tavsiye edermisin http://www.spor77.com/index.php?route=product/product&path=39&product_id=131

11. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Ben dübelle tavana astım dübellde büyüktü kaçlıktı unuttum ama benim kum torbası 50 kg tutuyor.Ben bide kum torbasına sarılıp duruyorum :D 80 kg adamım.Dubell herşeyi tutar :)

12. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    benim kum torbası az önce düştü :) ... daha derine delmem gerekiyor yada daha sağlam bir dübel gerekiyo...

13. Brew Through

Brew Through Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar benimde kum torbası mevcut fakat tavana asamıyorum binamızda eski olduğu için betonda çalışırken dökülmeler oluyor. Yanlız tavana değilde şöyle birşey gördüm gezerken duvara monte etmelik ucuzda bişe acaba bi faydası olur mu aldığımdan beri bi kere olsun doğru düzgün idman yapamadım. Buyrun şöyle gösteriyim size;
    http://images.hepsiburada.net/assets/Spor/500/Spor_3030010.jpg

14. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    oturduğum bina çok eski bende de ...
    çok iyimiş kaça bu ... yada bunun gibi benzer olanlar varmı? ..gidip en kötüsü demircide bişey yapıcam...

15. Brew Through

Brew Through Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    1
    Bundan daha iyileride mevcut fakat bütçem buna dayanıyor malesef. Fiyatı ise 100 liradan başlıyor. Göstermiş olduğum yani. :)

16. Octagonx

Octagonx Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    Konu 2011den kalma. Hortlatmak ama ne hort.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

17. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    ne alaka... olmazı mı yasak mı 2011 den konuyu kortlatmak...

18. Kadir Baran

Kadir Baran Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bizim ev 280 cm 95 cm kum torbasi alcam zincirle falan 120 cm falan olur belki sıkıntı olmaz dimi
    Hort

Sayfayı Paylaş