Kum torbası konusunda

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve enes74 tarafından 28 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. enes74

enes74 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Kum torbası almaya karar verdim fakat bi kum torbası kullanılışlı olması açısından ortalama kaç kg olmalıdır

Yardımcı olursanız sevinirim.

2. ksk132

ksk132 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    80-90 kg olması iyi bence fakat eldivensiz kullanmassan iyi olur ve mutlaka bir ön ısınma yap...

3. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Bilinçsizce kullanılan kum torbası sakatlar... Eğer herhangi bir dövüş sanatına gitmiyorsan kum torbasını önermiyorum.

4. Efe06

Efe06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    ben bizzat eve kum torbası aldım duvara ascak bir yerim olmadıgı için sürüklenebilir yani taşınabilirlerden aldım ama sana önerim para yönünden sıkıntın yoksa profesyonellerden al çünkü benimki o kadar hafifki yani içinde sünger var tek vurdugumun hepsi boşa gidiyor o yüzden şuan evde süs olarak bi köşede duruyo kullanamıyorumda :D

5. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    İstanbuldaysan emınonunde do smai var oraya gıdıp bı bak (fıyatları uygun ama sen pazarlıgını yap ındırım yapıyorlar kıckboks malzemelerımı ordan alıyordum )..

dıkkat et sakatlık yasayabılırsın

daha once kum torbası dovemedıysen hıc alma derım

6. enes74

enes74 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    ilginiz için teşekkürler arkadaşlar.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 10:37 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 10:35 ----------

bende aslında taşınabilirden alıcaktım fakat sonra asıcak yer buldum 250 300 tl civarlık kum torbası işimi görür mü sizce.

7. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    oyuncak gıbı olanlardan alıcaksan ısıne yaramaz

8. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bende alıcaktım dün vazgeçtim hazır konu varken yazayım ben adidasın gördüm 300 tl üstüydü vurdumu vaya ileri gitmez demi o gerçi vuruş gücüme bağlı ama fazla oynamaz heralde demi bende kum torbasına vurmadım hiç ama punching ball var ona vuruyorum zevklide oluyor nasıl bir ürün önerirsiniz boks eldiveni almak şartmı birde gerçi izlediğim videolarda prof boksörler hep kum torbasınla vuruyolar benim düşüncem şöyle ama eldivensiz vurunca daha fazla acır diye düşündüm ama adamlar senelerdir o işi yapıyorlar vardır bir bildikleri diye eldivende alcam bana nasıl bişeyler önerirsiniz

9. 4Bodymuscle

4Bodymuscle Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Bilek bandajları var 5 lira civarında bileğini sabit tutuyor. Sakatlanmanı önler.

10. rampage

rampage Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    kum torbasına bandajsız ve eldivensiz çalışılmaz

11. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    peki şu ürün işimi görür mü
    http://www.voitbayi.com/Adidas-Pu-Kum-Torbasi-II-Boks-Aksesuar/Ozellik?PID=365
    tek çalışacağım için bodruma asıcam torbayı tutan biri olmıcak vurdumu çok ileri geri yapmaz demi bu ? birde tecrübeli arkadaşlarımız vardır kum torbasında ne kadar süre çalışılmalı ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 07:53 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 07:43 ----------

birde bilek bandajları almayıp boks eldiveni alsam olur mu bandaj bağlamadım ve vakit alabilir

12. enes74

enes74 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18

Benimde gözüm ona çarptı kardeşim aynı sitede ben alırsam onu almayı düşünüyorum ama fazla ileri geri yapmaz inşallah

13. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah ileri geri yapmaz ama almadan önce bilgi alsak daha iyi olur ileri geri yapcaksa 40 -50 tl lik kum torbası alsak gene aynı işi görür

14. Efe06

Efe06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    yani dediğim gibi arkadaşım geç cevap verdim biraz kusura bakma ama profesyoneller var tüm gücünle bile vursan bileğin kırılıcak gibi oluyo onlardan alıcaksan eger ve ben bunu yapıcam diyosan bide bilek destekli bi eldiven al veya boks eldiveni al ve çalış çalışabildiğin kadar kolların bitene kadar vur hemn dayanıklılık hemde patlayıcı kuvvet kazanırsın ;)

15. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kum torbası yanında bandaj ve boks eldiveni alman gerekmekte.Tabi ısınmayı da unutmaman lazım. Yumruk atmayı bilmezsen sakatlık geçirebilirsin. Everlast markasını öneririm. Şahsen kendim boks eldivenim olsun bandajım olsun everlast. Bende yeni taşındığım eve kum torbası alacağım ve yine everlast olacak

16. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bana link verip neler almam gerekenleri gösterirmisiniz ?

17. Efe06

Efe06 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    ya kardeşim gidiceksin bi magzaya işte intersports olur başka büyük spor magzaları olur orada adam figürü şeklinde olanlar bile var prosefyonellerde ama adam figürlü olan taşımalı olur diğerlirinide işte bi soruver artık vurdum mu hangisi yerinden oynamaz diye

Sayfayı Paylaş