kullanmam gereken supplementler

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve st-pierre tarafından 24 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. st-pierre

st-pierre Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese merhaba, forumu dolaştım sorunumla alakalı benzer konular buldum fakat tam cevabımı bulamadım ve ne yapmam gerektiği konusunda net bir karara varamadım. 1.73 boyundayım 63 kiloyum, 57 kilodan 72kiloya çıkmıştım geçen sene fakat sporla birlikte kilo almadığım için aşırı derecede göbek ve bel bölgem çıkmıştı. son 4-5 ayda 63 kiloya geriledim fakat her yerden kütlem azaldı ama göbekle bel bölgem kaldı. şu an eski haline göre göbeğin yarısını eritmiş durumdayım, kilo almam gerekiyor en az 70 kiloya çıkmam gerekiyor fakat göbeğimi eritmek istiyorum, daha fazla kilo vermek istemiyorum ve korkuyorum. düzenli olarak haftada 5 gün spora gidiyorum cardio karın hareketleriyle birlikte üst bölgemi çalıştırıyorum birde nitrotech protein tozu kullanıyorum. sizce bu süreçte nasıl bir protein tozu kullanmalıyım yağ yakıcı ile birlikte kilo aldırıcılı bir protein tozu kullanmam uygun olur mu yada kullandığım protein tozu yanlış mıdır yada sadece cardioyla çalışmaya devam edip kilo aldırıcı bir protein tozu mu önerirsiniz. Vücuttaki yağı tüm bölgeye dağıtan bir yağ yakıcı var mıdır ? ne yapmam gerektiğine bir türlü karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim. uzun ve karışık yazdığım için kusura bakmayın.

Son düzenleme: 24 Şubat 2012
  2. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Protein tozu kullan.
    yanına düşündüğün bir fat burner ekle

Sayfayı Paylaş