kullanmam gereken kür ne olmalıdır.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve lordburhan tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. lordburhan

lordburhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    hekese iyi çalışmalar.
    hemen konuya girmak gerekirse 70kg 184boy bir aydır spor yapan biriym zayıf oldugum dogrudur. benim merak ettigim suplemetlerden hangilerini kullanmam gerktigi kür adı verilen karışımlardan hangilerini kullanmalıyım şimdiden teşekkürler. attıgım foto body ye başlamadan önceki halim şimdi daha iyiyim. 16122010002.jpg x.jpg

2. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    kapalı alanda gözlük olup acık havada gözlük olmaması daha çok ilgimi çekti :)
    neyse konuya gelecek olursak gainer kullanman senin için yararlı olacaktır.. gainer + creatin kullanmanı tavsiye ederim

3. lordburhan

lordburhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Gainer nedir ilk kez duyuyorum karbonhidrat dın başka bir ismimi?

4. bayram76

bayram76 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    karbonhidrad işte kardesım :)
    ben carbomass kullanıyorum kilo alımı için fiyatı baya uygun ama etkisi diğer ürünlere göre pek iyi değil açıkçası.. beslenmem kötü düzenli yemek yemiyorum iştah sorunu oldugu için ama yinede 1kutudan 2kg aldım bence çok çok iyi bi durum... tavsiye edermisin bu ürünü edersen eğer;maddi durumun pek iyi değilse tavsiye ederim ki bu ürünü kullanıp beslenmenide düzende tutarsan çok yararlı olacagunu düşünüyorum

Sayfayı Paylaş