kullanmali mi kullanmamali mi?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kahvehazzi tarafından 17 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. kahvehazzi

kahvehazzi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar
    22 yasinda bir bayanim. 11 ay fitness, pilates ve step yaptim. 47 kilodan 56ya ciktim vucudum ciddi sekilde toparlanarak incelerek. Hemen hemen birakali yine bir yil olacak. Onumuzdeki ay tekrar basliyorum haftada uc gun iki saat. Bu sefer yaptigim seyler bosa gitmesin istiyorum herhangi bir takviye vs kullanmali mi kullanmamali mi onerir misiniz? Meyveyle, etle arasi iyi olan bir insanda degilim cunku son gunlerde kafama takiliyor.
    Simdiden yorumlariniza yardimlariniza tesekkurler!

2. zara

zara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Doğal büyümeye çalış önce kas hafızası denen bir şey var seni eski haline kadar doğru idman ve beslenme ile götürür baktın vücut daha büyümüyor yada istediğini alamadın sup kombinleri yapar öyle devam edersin bunlarda bitti vücut yine tıkandı bazı radikal kararlar alıp doğrusuyla yanlışıyla farklı ürünlere yönelir öyle devam edersin öyle böyle derken yine sıkılır bırakırsın bu sporda böyle vefasız 5 yıl çalışır 2 ay bırakırsın 5 verir 2 alırsın :D

kahvehazzi bunu beğendi.
  3. kahvehazzi

kahvehazzi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Okul durumundan dolayi ara verdim diyelim en azindan mekiklere devamdi. :)
    Birde ben yedikce kilo verenlerdenim spor hekimi beni direkt yonlendirdi spora kilo al diye. Suan 56 kilo 34 bedenim ama baktigimda kendime cok duz hatliyimda, of cok kararsiz kaldim. En azindan bir iki ay gecsin sporda sonrasinda bakarim artik duruma

4. zara

zara Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    8
    Fotoğraf paylaşır mısın ne durumdasın bir de biz karar verelim ne dersin ?

5. kahvehazzi

kahvehazzi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Zayif olmak disinda suan hic bir artim yok diyelim. O yuzden yaptigim seyler bosa gitmesin istiyorum. Zayiflamak icin spor yapmiyorum ve artik kilo almak icinde yapmiyorum cunku. Yarin ceker gonderirim :)

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Öncelikle başladığın ilk 3 ay kendine bir disiplin edin önce beslenmeni sabitle.Sonra 3 ayın sonunda supplement olarak whey protein ürünü al ve antreman sonrası kullan.Sporda beslenme programını sabitleyip bir düzene sahip olmadan ek besinin bir yararı yok.Dediğim gibi yaparsan sonuç almanda çok büyük yararı olur.Wheyi normal bir besinden alamazsın kana hızlı karıştığı için gerekli bir ürün.

7. soloriron

soloriron Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    vücudunun eski haline dönemsinin suplement kullanmaman ile bir alakası yok.Spor yapmadığın zamanlarda yaptığın kasları kaybedersin çünkü vücüdun bunları gereksiz görür ve kullanmadığı kısmından kurtulur.Sporu bırakmadan devam etmelisin

Sayfayı Paylaş