Kullandığım supplementler konusunda yardımm

Konusu 'Diğerleri' forumundadır ve Recep555 tarafından 13 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Recep555

Recep555 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konuyu yanlış yere açmış olabilirim kusura bakmayın arkadaşlar fakat 8-9aydır spor yapıyorum pek istediğim şekilde gelişim sağlayamadım kullandığım ilaçları sizle paylaşmak istiyorum hangi ürünü hangi markayı önerirsiniz bilgi sahibi tecrübeli Abi'lerin arkadaşların yardım etmesini istiyorum..
    28yaşındayım düzenli olarak haftada 4gün spor salonuna gidiyorum 64kilo ile spora başlamıştım şuan 72kiloyum boy 1.80 kilo konusunda artış sağlayamıyorum. Kullandığım ilaçlar

Ultimate nutrition - muscle juıce 2.12kg
    Ultimate nutrition - bcaa powder 12.000. ( 457gr)
    Ultimate nutrition - glutapure 400gr
    Ultimate nutrition - creatine 300gr

Tozu her sabah ve gece içiyorum
    Kreatini ve glutamini off günlerimde gece sadece
    Idman günlerimde + olarak idman öncesi 30dk, idman sonrası ilk 15 dk içiyorum hepsini..
    Hacim olarak biraz göğüs ve kol oldu göbek yok dikkat ediyorum tatlı ve yağlı kullanmıyorum
    Kahvaltımda her sabah 4yumurta haşlanmış ve zeytin peynir şeklinde günde en az 5öğünüm var tavuk veya beyaz et her gün tüketiyorum ve ton balığı gün içerisinde yemeye çalışıyorum 3 günde bir..
    Muschletech mass tech
    Almayı düşünüyorum tozum bitti şuan bu ürün bana bu şekil kullanma ile kilo aldırırmı veya başka önerisi olan varmı ve yanına şuanki kullandığım kreatin glutamin bcaa konusunda farklı marka veya önerisi olan arkadaşlar yardım etsin çok fazla kafam karışık hedefim 80kiloyu bulup snra biraz daha hacim yapıp korumak iyi akşamlar arkadaşlar..
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Mayıs 2014 ---
    Yokmu arkadaşlar bu kardeşinize yol gösterecek biri :(
    Birde bişey sormak istiyorum kullandığım toz karbonhidrat mı yani kilo aldırıcı mı yani 2 kutu toz mu almam lazım hem kilo aldırıcı hem de protein tozu? Nasıl kullanmam lazım bunları
    Yazdığım muschletech mass tech ve yanına ne almam lazım

Son düzenleme: 13 Mayıs 2014

Sayfayı Paylaş