Kucuk hediyeler almak icin fikir...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve brhmcr tarafından 6 Aralık 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. brhmcr

brhmcr Guest

Yilbasi yaklasiyor ( aslinda 24 u bayram). Yurtdisinda adet oldugu icin cevremdeki insanlara kucuk hediyeler almam lazim. Onemli kisilere (Hatunum, kizim vs) zaten hediyelerini aldim. Ancak cevremdeki diger insanlara da kucuk hediyeler almak istiyorum ve bunlarin VG ile alakali olmasini istiyorum ( Olmasa da olur). Maliyeti dusuk ama tatli, suprizli fikirlerinizi bekliyorum. Bu hediye alacaklarim arasinda Turk arkadaslarim da var.

2. sthammer

sthammer Guest

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. brhmcr

brhmcr Guest

4. sthammer

sthammer Guest

:) :) istanbulda olsan bit pazarına giderdik :D

1 kişi bunu beğeniyor.
  5. brhmcr

brhmcr Guest

Eksikligini cekiyorum valla.

6. sthammer

sthammer Guest

şimdi aklıma beyazıttaki 'polonya pazarı' geldi :) eskiden murat abi vardı paso dambıl alıyordum :D artık otopark oldu

7. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Spor yapanlar varsa küçük deneme olarak satılan supplementlerden alabilirsin. :D

1 kişi bunu beğeniyor.
  8. brhmcr

brhmcr Guest

Aman diyim Rajev. Eve gelen bir posta nutuk geciyor zaten bir de supplement alirsak. Ismim ilac tacirine cikar alimallah.

9. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Türkiyeye özgü bir şeyler hediye et?

Lokum, mevlana şekeri, cezerye, mesirmasucunu falan :D

diez ve (silinen üye bunu beğendi.
  10. brhmcr

brhmcr Guest

Rajev, guzel fikirde mahrumiyet bolgesi bura ;) Turk urunleri bulmak mumkun degil.Almanya'ya gecmem lazim ona da degmez.

11. Lock Ness

Lock Ness Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    avatarınızdakı fotografı tısort,kupa ya da vg ugrasan arkadaslarınıza karıstırma kabı ustune bastırın hatıra olur:D
    Polonya pazarını ben de hatırlıyorum babamın tezgahı vardı.

1 kişi bunu beğeniyor.
  12. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Türkiyeden kargo çok tutmuyor bildiğim kadarıyla 10-15dolar arası değişmiyor mu?

13. brhmcr

brhmcr Guest

Hehe cok iddiali olur :)

20 kg ye kadar 50-60 dolar civari.

14. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Ne kadar butceniz var bilmiyorum ama kirmizi ic camasiri alin :) Noelden sonra almak zorunda kalmazlar en azindan

1 kişi bunu beğeniyor.
  15. brhmcr

brhmcr Guest

Tepki aliriz :) hem olanlar zaten kullaniyor yilbasinda sonra sandiga kaldiriyor hehe :)

16. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    Niye tepki alacaginizi dusundugunuzu anlayamadim. Hani gelenekleri varya yeni yila kirmizi ic camasiri ile girince sans getirecegi soylenir o yuzden soylemisitim ben :)

Benim cevremdeki hemen hemen herkes kirmizi ic camisiri ile giriyor yeni yila :)

17. brhmcr

brhmcr Guest

Simdi hediye alinacak 10 kisiden 5 i Turk, 3 bayan, simdi olmaz, o ozel seyleri kendileri alsinlar :)

18. sthammer

sthammer Guest

Yeni yılda en çok rağbet gören diğer bir hediye seçeneği de biblolardır. Yılbaşını konu edinen bu sevimli biblo sayesinde bir bayanı mutlu etmek hiçte zor olmayacak!

Hayvanseverliğinizi ve farklılığınızı küpelerinizle ortaya koymaya var mısınız? Bu sevimli baykuşlar kulağınızda eminiz çok hoş duracaklar. Yılbaşı hediyesi olarak verilebilecek bu puantiye tüylü küpeler sevdiklerinizi mutlu etmeye yetecek güzellikte..

Leopar modası top-10 listesindeki yerini koruyor.. Yılbaşına bomba gibi bir giriş yapmayı planlayanların hediye edebileceği bu enteresan iPhone kılıfı herkesi şok edecek.. İphonunuzu kediye dönüştürmeye var mısınız?

Takip ettiğim şu site var: Gifts & Gift Ideas For All Occasions - Christmas - Birthdays - Weddings - Anniversaries - Valentines - Mother's & Father's Day | Gift Genies (previously People Love Presents) (http://www.giftgenies.com/)
    Burdan almasan da fikir verecek çok şey bulabilirsin.

havlu, mendil diyen bile var :)

http://www.ezberim.biz/kadinlar-kulubu/250338-yilbasi-icin-ozel-hediyeler/

Bayan deyince kadınlar kulübüne baktım biraz, alıntılar bu siteye ait. Aslında AR-GE faaliyetlerinde iyiyimdir ama ruhum daraldı :D

1 kişi bunu beğeniyor.

Sayfayı Paylaş