Kris Gethin tarzı video günlük önerisi..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve umur35 tarafından 19 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Forumdan bır arkadasın yazısında gormustum kris gethin'in videolarını ızlemeye basladım youtube'dan..

Bu arkadasın buldugum 12 haftalık programında bulk halını cut yapma amacıyla gunluk tutar gıbı ıdmanlarını ogunlerını vs vıdeoya almıs..

Benım sıze sorum baslangıc-orta sevıye olan ve hacım kazanma amacıyla boyle vıdeolar ceken bıldıgınız ıyı adamlar var mı youtubedan vs gunluk seklınde vıdeolar koymus?..

Bulktan cut olma degılde normal orta sevıyeden bır adım daha yukarı cıkmak ıcın tamamen hacım odaklı ıdman yapan bırı.. Transformatıon ama kalıtelı..

Iyı forumlar..

2. Desperate81

Desperate81 Yeni Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    peki bu dedigin videoyu koyabilir misin

3. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Youtubeda hardcore 12-wk daily trainer with kris gethin yazarsan ızleyebılırsın fakat sanırım oda tamamen 12 hafta yok..

4. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    umur35 bunu beğendi.
  5. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    ben bu programı yapmaya başladım. diyet listesi ile birlikte. mumkun oldugunca diyetini uygulamaya çalışıyorum. oldukça başarılı program , ama yinede olay insanın kendisinde bitiyor. ay yoruldum 2 tekrar daha fazla gelir diye bırakırsanız program bir işe yaramaz. en güzel tarafı ise her hafta farklı hareketler yapıyorsunuz. ben gayet memnunum ve program bitincede başa dönmeyi düşünüyorum.tşk.

6. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Sonuna kadar devam ettirmeyi düşünüyosanız şimdiden ant. öncesi için Pre-workout , bcaa ve C vitamini - ant. sonrası için protein tozunun yanına glutamini alın 54. günden sonra başlıyor asıl program :D

7. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Ben tek tek bodybuilding.com dan Kris gethin in 12 haftalık video serisini indirmiştim hala da pc de duruyor arada bir izliyorum ki çok güzel detaylar öğretiyor. Şu aralar takip ettiğim ise http://videos.bodybuilding.com/show/train-with-kai çok çok güzel antreman teknikleri anlatıyor.

8. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    tekrar merhaba ilk 4 hafta bitti. ayrıca yediği besinlerinide yapabildiğim kadar yaptım ve 1. ayın sonunda 500 gr yağ yakımı olurken aynı zamanda 200 gr kas kütlesi artışı oldu. 1.ayından sonra ise glutamin aldım ve kullanmaya başladım. 3 hafta sonra 2. ay bitecek ve ölçüm sonrası değişimi yazacağım. tşk.

Vorenus bunu beğendi.
  9. kenan_23

kenan_23 Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    28
    sabırsızlıkla bekliyoruz sonucun ne olacagını ama başlama öncesi ölcüleride yazarsan kıyaslama açısından iyi olur

10. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    şöyle yazayım ozaman. 8,5 aydır bb yapıyorum. ilk 6 ay hiç bir destek almadım. 6.aydan sonra protein tozu, 7.aydan sonra arginin, 8.aydan sonra gulutamin kullanmaya başladım. Bu programa başlamadan önceki ölçüm sonuçları.73 kg - %17.5 yağ oranı(2 ay önce 15 lerdeydim ama bulku beceremedim:) yağ oranım birden artı.) 57.200 kg kas mevcuttu. ilk aydan sonraki ölçümlerim ise 72.700 kilom - 16.9 yağ oranı- 57.400 kg kas. 200 g kas artışı, 500 g yağ azalışı oldu. tşk

11. osman1907

osman1907 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardım :D

abi bana bu programı özelden atarmısın ben tamamını bulamadım bide ingilizce pek anlamadım :D atarsan çok sevinirim vücudu yağla kaplı birinin derdine deva olursun belki de :D

12. temogra

temogra Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    sigorta
    Yer:
    istanbul
    tekrar merhabalar, programda 8.haftam bitti. Sonunda DTP set ile de tanıştım:) Çok çok başarılı. Ölçüm sonuçlarım;
    Tam 1 kg yağ kaybı olmuştur. Kilom 71.700 olmuştur.
    Yağ oranı 15.8'e düşmüş.
    Kas oranı ise aynı kalmış. 57.400 kg. bunun sebebi ise daha doğrusu korumamdaki en buyuk etken glutamin diye tahmin ediyorum. Kas oranımın artmama sebebini ise normal karşılıyorum. Zannedersem, eğer yanlış biliyorsam düzeltmenizi rica ederim her ay kas oranı artmayabiliyor. Yemek düzenime yine aynen devam edeceğim. 12.haftanın sonunda tekrar ölçümlerimi paylaşacağım. gecen aydan tek fark glutamin ve antreman esnasında supradyn kullanıyor.

Sayfayı Paylaş