kredi kartından anlayan arkadaşlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve umut deniz engin tarafından 28 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. umut deniz engin

umut deniz engin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    Arkadaşlar işbankasının öğrenci kredikartı var bende şuan limiti de 500 lira, fotoğrafçılığa merakım var küçüklüğümden beri yaz geldi artık işe de gireceğimiz için tatlı bir fotoğraf makinesi almak istiyorum. Gazetecilik bölümünden olan arkadaşlardan öğrendiğim kadarıyla canon 600d gayet başlangıç ve orta seviye için ideal bir makinaymış. Şimdi gelelim asıl meseleye, kart limiti 500 lira makine 1300 civarı... Normalde limitim yetmediği için alamıyorum fakat banka hesabına atsam parayı banka hesabından alabilir miyim aranızda denemiş olan var mı acaba? Teşekkürler şimdiden.

2. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Nakit varsa kredi kartını karıştırmana hiç gerek yok, direk havale ile alabilirsin. Ayrıca pek çok site havale ile ödemeya ekstra indirim yapar, bundan da faydalanmış olursun.

umut deniz engin bunu beğendi.
  3. umut deniz engin

umut deniz engin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    Havale seçeneği yok malesef n11 de, başka siteleri de pek bilmediğimden gğvenemedim desem doğru olur yani. Eğer bildiğin güvendiğin ve uygun fiyatlı site önerin varsa tavsiyeye açık durumdayım teşekkür ederim şimdiden

4. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    hepsiburada ve hizlial siteleri sık sık alışveriş yaptığım güvenilir sitelerdir.

5. umut deniz engin

umut deniz engin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    250 lira oynuyor arada ama bakalım hızlıal a da bi bakayım

6. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Paran varsa nakit al derim. Hepsiburada, sağlam bir site 10 larca kez alışveriş yaptım hiç bir sorun yaşamadım.
    Bu arada Yapı Kredi'nin de var öğrenci kartı bilgin olsun. Bana 600 lira limit verdi Yapı Kredi faizleri daha düşükmüş ve bunun yanı sıra parada çekebiliyorsun atıyorum 100 lira lazım sana nakit olarak git atm'ye çek.

İş bankasında yapılmıyor bu ne yazık ki :S

7. umut deniz engin

umut deniz engin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    Doğru söylüyorsun nakit avans muhabbeti yok fakat 1500 liraya kadar limit yükseltiyorlar koşulduz şartsız, en azı 500 dü o yüzden 500 yaptım çünkü daha fazla harcarsam karşılayamam aylık olarak mümkün değil, n11 aralarındaki en ucuz site ama bakalım ya muhtemelen nakit havaleyle alacağım gibi duruyor... Teşekkürler cevaplarınız için arkadaşlar.

LordF4T1H bunu beğendi.
  8. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    1500 mü ? Bana 400 ile 600 arası demişlerdi iş bankası üniversitelilere verilen kredi kartları için.

9. umut deniz engin

umut deniz engin Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    Vallahi bursum olduğu için öyle bir ayrıcalık mı yaptılar yoksa yeni sistem bu mu bilmiyorum ama bana da 500 ile 1500 tl arası bir limit belirle kendine denildi. Arkadaşımla beraber aldık onun babasının tanıdığının şubesiydi belki o yüzdendir ama sanmıyorum sebebin bu olacağını standarttır sonuçta.

10. LordF4T1H

LordF4T1H Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    28
    Ben geçen sene almıştım herhalde değişiklik olmuş, bursum yoktu benim bu da olabilir belki dediğin gibi.

Sayfayı Paylaş