KREATIN VE UZERIMDE ETKILERI

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Emrecan2442 tarafından 3 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Emrecan2442

Emrecan2442 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Arkadasr bir yildir bu sporu aksatmadan mukemmel beslenme uyku ve antrenmanla yapiyorum. 55 kg ile basladim ve yag seviyem dustugu halde 64 kgye ciktim. Sadece 3 ay gunde bit ogun whey.kullandim ve 3 hafta once kreatin aldim ve korkuyorum su an neden diye sorarsaniz etkisi yardimi bende cok fazla oldu sanki : bench barbellsiz 36 kgden 45 e ciktim 2 haftada. Squatta 20 kg artisim oldu diger hareketlerde ortama 5-15 kg artisim oldu ve kg artirdigim halde 10 tekrar diye giriyorum 13-14 ile bitiyor muthis bir ozguven patlamasi yasiyorum vucudumda gozle gorulur farklar oldu 50 dklik antrenmani 35-40 dk ya dusurdum kas agrilarim yarim gun daha erken bitiyor. Ve daha 3. Haftadayim yuklemesiz gunde 5 gr. Bilemiyorum acaba cok iyi beslendigim icin mi evden cikmiyorum ogun atlamamak icin ama eminim kreatin cok faydali su tuketiminide kacirmiyorum. Kutu bittiginde foto aticam sorusu olan arkadaslar yorumla ulassin. Bu arada su an 67.2 kgyim.

2. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Merhaba bende yeni kullanmaya basliyicam yükleme yapmak gereksizmi sizce ? Su tuketiminiz ne durumdaydi güç konusunda sikinti yasiyorum kg arttirmada insallah bende kg arttirabilirim benchte squatta vs...

3. antinkuntin

antinkuntin Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ODTÜ
    Kreatini antrenman olmayan günlerde de alıyor musunuz? Kullanım şekliniz tek seferde 5 gr şeklinde mi?

4. yaibo

yaibo Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Ramazanda kreatin kullanmayin. Bobreklerinize zarar verebilir.

5. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş