Kreatin Kullanımı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve _BaNNeD_ tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. _BaNNeD_

_BaNNeD_ Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba 1.76 boyunda ve 53 kilo birisiyim. Kilo almak için spor salonuna yazıldım ve gayet güzel devam ediyorum. Hardline Creapure almaya karar verdim fakat sitede bazı makaleleri okudum aklımda soru işaretleri oluştu...

Yaşım 17 olduğu için kreatin kullanmanın bana bir zararı olur mu? Kreatin yağsız kas kütlesi alımına yardımcı olduğu gibi yağ yakımına da yardımcı oluyormuş fakat ben zaten 53 kilo olduğum için kreatin kullansam daha da zayıflar mıyım? Ayrıca Hardline günde 5 gram kreatin alımının yeterli olduğunu söylüyor sizce de yeterli mi?

Son düzenleme: 18 Aralık 2011
  2. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Aslında herşeyin fazlası zarardır normalde kretain kaslarda su tutar ilk 1 hafta yükleme yapanlarda var sdece spor öncesi ve spor sonrası kullananlar kretaini 1 ay kullnıp ara vermelisin kilo vermek istemiyorsan yükleme yapbilirsin böbreklerde ağrı olursa kesmelisin veya sivilcelenme yaparsa da kemeni öneririm
    sana önerim ilk 1 hafta günde 4 kez 1 çay kaşığı veya 4-5 gr alman toplamda günlük 15-20 gr ve sonraki haftalar 3 hafta boyunca günde 5 gr almalısın kaslarda şişme yapar bunu iyi bir beslenme protein alarak güçlendirmeliisn bu konu hakkında forumda çok yazı var forumu gez

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:47 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:42 ----------

günde 5 gram alımı yeterlidir cretain konusunda çok yazılar var kimi bişey yarmıyor diyor kimi işe yarıyor diyor kimi günlük 2 gram yetiyor diyor kimisi 5 gram ben çok okudum bu konuları ben kullandığım zaman 1 ay kullanıyorum günlük 5 gram spor sonrası protei tozuna karıştırıyorum spor yapmadıım günler sabahları meyve suyuna karıştırıyorum sen protein tozu kullanmıyorsan şekeli içecekle karıştır üzüm suyu gibi şeftali falnda olur bu şekilde kaslara daha iyi giriyor günlük 2 lt su tüket heleki yükleme devresinde kesin tüket spor yağmadığın günler sabah klakınca meyva suyu ile tüket istersen şekerli su ile bile tüketebilirsin kolay gelsiin

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    - Konu forum kurallarına aykırıdır
    - Konu başlığınız açıklayıcı değildir.
    - Kaynak belirtilmemiştir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

https://www.bodyforumtr.com/makaleler/supplements/kreatin-nedir-ne-ise-yarar.html
    https://www.bodyforumtr.com/makaleler/supplements.html?p2_articleid=61
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yeni-ba-layanlarda-supplement-protein-t8691.html
    linkleri işinize yarayacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş