kreatin glutamin whey

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mertcan9669 tarafından 27 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mertcan9669

mertcan9669 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar öncelikle yaşım 18 boyum 1.79 kilom 65.
    7 8 aydır bu sporu yapıyorum daha önce 2 defa gainer kullandım 61 kilodan 71 kiloya geldim (beslenmeme dikkat ederek) ama son kullandığım bitince kilo vermeye başladım 6 kilo verdim ve 65 e düştüm :D Yani amacım kilo almak hacimlenmek.. bir kaç araştırma yaptım ve Optimum Micronized Cratine Powder + Musclepharm Glutamine + Optimum Gold Standard Whey almaya karar verdim. Bir de size sormak isterim bu supplementlerin bana eksileri artıları ne olacaktır ? Amacım fit bir vücuda sahip olmak 76 77 kilo :D Teşekkürler

2. mertcan9669

mertcan9669 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardımcı olacak yok mu

3. NdmSrdr

NdmSrdr Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ayakkabı
    Yer:
    İstanbul
    Suplement lar yemektir, iyi çalışmazsan iyi beslenmezsen sana birşey katmazlar. Suplement kullanmadan kilo veriyorsan beslenme programında bir problem var demektir. Artı kilo vermek dediğini kas kaybetmeden yapıyorsan bence bir sakıncası yok.

4. mertcan9669

mertcan9669 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kas kaybederek yaptım kilo vermeyi, evet kilo verdiğim zaman çalıştığım için beslenmeme dikkat edemedim. Ama beslenme açısından sıkıntım yok diye düşünüyorum gainer kullandığımda günlük olarak sabahları 4 yumurta (3 ak) öğlen pilav 200 gram tavuk akşam da makarna yiyordum. Hala yiyorum. Daha fazlasıda oluyor ama en az bu kadar. Ama o seçtiğim supplementlerin bana artısı eksisi ne olacak merak ediyorum. Beslenmeme dikkat ederek

5. mertcan9669

mertcan9669 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardım edecek ??

Sayfayı Paylaş