kreatin-aminoasit-protein-tozu-kullanımı hakkında bilgi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve deniz_denix tarafından 30 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. deniz_denix

deniz_denix Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    HErkeze iyi günler
    Yaklaşık 6 aylık düzenli spor yapıyorum öncesinde düzensiz olarak bodybuild sporuyla ugrastım.
    Ve bu süre boyunca optimum whey gold protein tozunu kullandım.
    Şuanda universalın 2700 amino asiti ve 1kg'lık creatinini almıs bulunmaktayım.
    Normal şartlarda optimum whey'i spor sonrasında alıyordum. Şu anda elimde bulunan supplementlerle nasıl bir kombinasyon yapmalıyım?.
    Yorumlarınız ve yardımlarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.
    Kafamdaki kombinasyonu hemen yazayım , uygunsuz olan yanları veya önerdiğiniz kullanım şekillerini yazarsanız bilgi bakımından iyi olur.
    Sabah bir ölçek optimum whey , spordan 40 dk önce kreatin alımı(5gram ) spordan önce amino asit kullanımı (önerilen 3 tablet ama ne kadar süre önce alacagımı tam bilmiyorum )
    Spordan sonra optimum whey ve 3 adet amino asit kullanımı.

Boyum 1.75
    kg: 81

2. evolution57

evolution57 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Öncelikle creatine in bir çok kullanımı mevcuttur bildiğiniz üzere. Günlük 5gr veya 5gr*2 şeklinde kullanımları yaygın. Eğer günde 5gr kullanıcam derseniz bunu antrenman sonrası GI si yüksek bir karbonhidrat ile almanızı tavsiye ederim. 10gr alacağım derseniz ekstra olarak antrenmandan 30dk önce 5gr şeklinde ekleme yapabilirsiniz. Whey ve amino asit tabletleri için kullanımınız doğru görünüyor.

3. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş