Kortizon içeren suplamentler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve atakankokcu tarafından 9 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. atakankokcu

atakankokcu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Vücudumun sırt ve göğüs bölgesinde sivilceler çıktı cildiye doktoruna muayene olduğumda sivilcelerin kortizona bağlı olduğunu söyledi kullanıyorsan hemen bırak dedi.Ve ek besinlerin içinde olabileceğinden bahsetti. Şuan Dymatize Super Mass Gainer kullanıyorum bunun içinde kortizon varmı ve hangi suplamentlerin içinde kortizon bulunuyor.Cildiye doktoru ilaç verdi onları kullanıyorum sivilceler azalmaya başladı.vücutta fazla kortizon kılanma kemik erimesi kilo kaybı gibi komplikasyonları varmış

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Kortizon bir hormondur. Supplementler de bu hormon bulunmaz. Kortizon ayrıca bazı hastalıkların tedavisinde bulunur. Öyle ben kortizon alayim diye de alınmaz. Doktorun sana hangi tetkikleri yaptı da bu sonuca vardı ? Sonuçta bazı değerlerinin vücutta yüksek çıkması lazım. Yok kafasına göre böyle bir sonuçta bulunduysa doktorunun bir diplomasını görmek iste.

Kortizon tedavisi doktorlar tarafından gözlenir ve dozajı belirlenir. Supplement firmaları içeriğine kortizon koysalar yasal süreçten geçemezler.

Sayfayı Paylaş