Korkuyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lavezzi tarafından 12 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar bu işi 6 aydir yapiyorum ilk 3-4 ay böyle düzensiz canım isteyince gitmeler beslenmeye pek önem yok suppli yok birnevi alişma giibi bişi 2 aydir düzenli gidiyorum toz felan dahil 2 ayda kol 30 dan 34 omuz 118 den 122 göğüs 97 den 97 ayni ama acayip şekillendi eskisine göre bi kaç kişi inanmiyo 2 ayda olmaz diye hocada müthiş gelişme dedi son 1 aydir ölcülerde değişiklik yok
    tabi belli bi süre sonra gelişim yavaşlar onu biliyorum ama o süreç bildiğim 36 37 kol felan o cvarda erken yani durmasi icin en azından benim fikrim

protein tozunu sadece ant dan sonra 30 gram olarak aliyordum hocaya sordum bu durumu zorla kendini ve proteini arttir dedi 2 haftadirda ant önce ve sonra 30 gram aliyorum güç artişi oldu ama ölcü ayni şimdi asil korkum hoca dediki sabah kalkar kalkmaz al ant dan önce ve sonra al
    yani 3-4 ögün al diyor tozu benim bildiğim proteinin fazlasi yağa dönüşür birazida dişkiyla gider tabi

sabah 30gram

aksam saat 8-9 idman öncesi ve sonra 30 gram yemeklerdende gelse diyelim 30 40 gram 120 grama yakın bu sekılde yapsam ciddi bi protein aliminda fark var ama yağ olurmu ? sonuçta 90 grami kımyasal yani toz 30-40 da yemek hani mükemmel zor antremanda yapmiyorum kaslar o kadar proteine ihtiyac duyarmi ?
    hocada 120-130 gram diyo alman gereken protein

sizce öyle yapiyim mi yağ olucaksa hiç almam

cevap verenlere cok teşekkürler cok uzun oldu

kilo 73 yağ orani 13-15 arasi boy 178

2. seyhane

seyhane Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Bence o kadar protein tozu almana gerek yok. Hocalar genelde daha fazla protein tozu satmak için bu miktarı arttırırlar. Yani sadece 120 gram protein tozundan alırsan yediğin yiyeceklerden gelen proteinlerle birlikte yağa dönüşür. Protein tozunu destekleyici olarak düşün ama beslenmeni doğal düzenle.

3. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    protein tozu mu yağ yapar 120 gramı yani yoksa 120+ yemekden gelenler cok oldugu içinmi yapar öyle müthiş her yemekte etle beslenmiyorum hep et olmuyo protein tozdan kaç gram faydalaniyim sence ?

4. serhatyildiz

serhatyildiz Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Bursa
    Senin gunde 225 gram protein alman gerekio bunun hepsini illaki protein tozundan almana gerek yok.sabah kalktiginda antreman oncesi ve sonrasi almaya devam et.120 gram aliomussn simdi merak etme alman gerekenden daha az aliosn yag falan olmaz

5. Lavezzi

Lavezzi Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    225 cok degilmi boy 177 kg 73 fln

6. seyhane

seyhane Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    8
    Nasıl 225 alması gerekiyor, saçmalamayın. Eğer hardcore çalışmıyorsan öyle almana gerek yok. Kilo x 1.5 veya 2 katı protein alacaksın.

7. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş