Koridor barfiksi duvara zarar verirmi ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve electional tarafından 28 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. electional

electional Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 4 aydır salona gidiyorum artık evde düzgün bi şekilde yapmayı düşünüyorum . Koridor barfiksi alacam hem sıkıştırmalı hemde monte edilmeli olanlardan bi kaç dükkana sordum zarar vermez diyorlar ama duvar kağıdı felan var zamanla onların soyulmasına ve duvarda renk değişiklikleri felan olmasına neden olurmu ? Olursa sıkıntı yaşarım :)

2. Ozan Özsavaş

Ozan Özsavaş Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben sıkıştırmalı olanlarından iki tane almıştım, biri kapı eşiğine diğeri duvara. zaten monte ederken sıvayı oyuyorsun mecburen. zamanla ona ağırlığını verdikçe o sıvayı kazımaya başlıyor. barı söktüğünde ise matkap izi gibi bir izle karşılaşıyorsun. sözün özü; duvara da kapıya da zarar veriyor. zarar vermez diyenler büyük ihtimalle duvara dayanan kısmındaki süngerleri ileri sürecekler fakat 10 kuruşluk sünger bir süre sonra sıkışa sıkışa eriyip gidiyor.

3. electional

electional Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Çok teşekkür ederim artık ya salona devam edicem yada barfiksin yerini başka hareketlerle doldurmaya çalışacam

Sayfayı Paylaş