Konum Kilitlenmiş

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve hakingty tarafından 5 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hakingty

hakingty Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/z-ve-d-z-bar-t55231.html?t=55231
    Üstüne basa basa söyledim ben z bar ve düz bar farkını sormuyorum tecrübelerinizi deneyimlerinizi soruyorum dedim.Hangisinin daha fazla şişirdiğini geliştirdiğini sormuşum ama admin in biri kitlemiş aynı konular mevcut arama yapmadan konu açmayın demiş o konuların hepsini konuyu açmadan önce okumuştum oralarda genelde farkları yazıyo tek tük tecrübeler yazıyo.Ben herkesin tecrübesini sormuştum(Bkz.Ben düz bar kulllandığımda z bara göre bicepslerimin daha fazla şiştiğini hissediyorum vb.)Belki forumdan banlanıcam ama sinirlendim yazdım.Yeniyim öğrenmeye çalışıyorum.Hadi Sağlıcakla Kalın...

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bftr. yöneticileri kasap ya da cellat değildir..bir başlık açıldığında mesajın tamamını okurlar ve ona göre karar alırlar..
    sizin başlığınız da istediğiniz şeyle linkleri verdiğim başlıklarda aynı konular konuşulmuş..
    demek ki yeni başlığa gerek yok..demekki verdiğim ilk arama yaptığınızda sadece başlıkların ilk mesajlarını okudunuz..başlıklarda diğer mesajlarda mutlaka işinize yarayan bilgiler mevcuttu..
    mevcut değilse en uygun başlıkta sorunuzu sormalısınız..kurallarımız gereği bu böyle..

bunu da bu yolla öğrenmiş olmanıza sevinmedim doğrusu..

rockybalboa7, themertyildiz ve Azi bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş