Kontör ücretlerine ZAM

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve DEXTER JACKSON tarafından 3 Ocak 2007 başlatılmıştır.

1. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Kontör ücretlerine sessiz sedasız zam

GSM operatörü Turkcell, ürün ve tarifeleri için 2007 yılına yönelik fiyat ayarlaması yaptı. Buna göre ön ödemeli hatlarda 100 kontörlük kart 13,5 yeni lira, 250'lik kart 31 yeni lira, 500'lük kart 57 yeni lira, 1000'lik kart ise 105 yeni liradan satışa sunulacak.

Şirket, ürün ve tarifelerine iki ay önce de zam yapmıştı. İşTcell tarifeleri, uluslararası aramalar, diğer operatörler yönüne çağrı ücretleri, ekonomik ses ve SMS paketleri ve işlem ücretlerinde ise değişiklik yapılmadı. Ekimdeki zam sonrasında ön ödemeli hatlarda 100 kontörlük kart 12,5 YTL, 250'lik kart 27 YTL, 500'lük kart 53 YTL, 1000'lik kart ise 89 yeni liraya çıkarılmıştı. Hat kullanım ücretlerindeki ayarlama yüzde 2 seviyesinde gerçekleşirken, kısa mesaj ve buna bağlı servisler, WAP, indirimli paketler, uluslararası aramalar ve tüm abonelik işlem ücretleri ise değişmemişti.
    Ekonomi Servisi

02/01/2007

2. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    telsim number one bence şebek sorunlarıda halledilecek reklamlardan gördüğüm kadarı ile.

3. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara

vodafone telsim için 2 milyar dolarlık yatırım planlıyor. ilk hedefleri baz istasyonu kurmak. bir baz istasyonu 2.5 milyon dolar olduğuna göre epey bir baz istasyonu olacak telsimin.

inşallah en kısa zamanda gerçekleşir bu. zira 2.5 milyonluk abone kapasiteli sistem 10 milyon abone yi kaldıramıyor bazen.

konuşmalarım yarıda kalıyor çoğu zaman. eminim sizede oluyodur bu berbat durum. neye küfür edeceğimi şaşırıyorum bu durumda :)

4. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Vodafone almanyada cok düsüse ugradi. üyeler bir bir gidiyor ellerinden. Adamlar bedava telefon veriyorum diye kandirdi ama arkada telefon faturalari kat kat gelince üyeler sok oldu. üstelik vodafone den ancak vodafoneye birazcik ucuza konusabiliyorsun. Birde is adamiysaniz ve sürekli cepteyseniz size aylik yüzdelik indirimi yapiyolar. Yani aslinda cok karli degil. Benim hattimda aylik cüzi bi fiyat veriyorum 24 saat bedava hem ev telefona hemde cep telefona( tabi ayni hattimdan olan ama en cok kullanilan hat bu).

Sayfayı Paylaş