Kondisyon Bisikletiyle Ilgili

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve shevchenko tarafından 23 Kasım 2005 başlatılmıştır.

1. shevchenko

shevchenko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    Adana
    Bransi bisiklet olan bir beden egitimi ogretmeni olarak ben diyorum ki ;

Pahali ve kaliteli bir urun almayacaksaniz SAKIN hicbir spor simulatoru almayin.Nedenlerini anlatsam 1 saat surer.Ama kisirlık basur vb yapmadigini kesinlikle soyleyebilirim.4-5 sene kis aylarida dahil ortalama 7-8 kg canta ile gunde 60-70 km yol yaptım.Bu gune kadar (Allah korusun)hiçbir rahatsizlik olmadi .Ben ergometre alsam alacağım ürünün açılarının ayarlanmasına ve öndeki veya arkadaki (bacak gucu ile cevirecegim diskin) AGIR olmasina cooook dikkat ederdim.Yoksa dizlerinizi elinize alirsiniz.

Netice : Benim söylediğim bu urun yaklasik 1500 $ yurtdisi fiyati,asagisina sagligimi tehlikeye atmamak için hayatta binmem.

burada yazanlar ne derece dogru. ucuz bir kondisyon bisikleti kullanmak sagliksiz mi hakkaten

2. destro

destro Üye

Beğenileri:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    Shevchenko, konuyu biraz daha acabilirmisin? sadece fiyat baremi vererek pekcok markayı ve urunu buyuk bir itham altında bıraktın. Problem nedir? Mesela ben eliptik bir kondisyon bisikleti almayı dusunuyordum, bunda nasil bir sakınca var, yada nelere dikkat etmeliyiz.
    Belki cok onemli bir konuda bizleri uyarmak istiyorsun ama detay vermedigin icin buyuk bir tereddut yaratiyorsun bence.
    Mumkun oldugunca bizleri aydınlatabilirsen sevinirim.

Saglikli Gunler...

3. shevchenko

shevchenko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    Adana
    üstte yazanlar alıntı. bende bir yerde okudum ve yazdım..

Sayfayı Paylaş