Kondisyon bisikleti tercihimde yardımcı olabilirmisiniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Warrior tarafından 19 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Warrior

Warrior Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben eve bir kondisyon bisikleti almak istiyorum yağ yakımına yönelik çalışıcam. Ancak kondisyon bisikleti alırken nelere dikkat etmeliyiz bilmiyorum internet sitelerinde 100-900 ytl arası değişen fiyatlar var ve özelliklerinde çok ciddi farklar ben göremedim. Nasıl bir şey almalıyım yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=352663&productid=sporvoit175#tablnk
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=352663&productId=sporliga350#tablnk
    http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?CategoryId=352663&productId=sporfsp1521#tablnk

bu üçlü nasıl mesela bunlardan birini seçmem gerekirse hangisini tavsiye edersiniz? Şimdiden teşekkürler...

2. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    eve alıpta arada bir kullanıcam dersen bunlar yeterli fakat eve alıpta süreki kullanacağım ve diğer fertlerde kullanacak dersen eve salon tipi bisiklet al derim tum aile fertlerini emekli edecektir

Warrior bunu beğendi.
  3. Warrior

Warrior Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler Flexor. Tek ben çalışacağım özellikle ilk 2-3 ay yoğun bir kullanım olacak daha sonra kullanma sıklığım azalacak. Bu durumda yazdıklarından bunlar yeterlidir sonucunu çıkartıyorum.
    Salon tipi bisikletler çok pahalı tercihimi bunlardan yana kullanacağım.

4. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  5. redknight

redknight Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    dostum yaga yakimi icin alicaksan ,kalp gosterergesi mutlaka olmali ona gore kalp atisina bakip hizini ayarliyorsun,kalori yakimi,ve hiz gostergesi ve kat edilen mesafe gostergesi ve tabiki saat saygilarimla

6. Pluchart

Pluchart Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    ben eve koşu bandı almaktansa hem daha az yer kaplayacağı hem de gürültü yapmayacağı için bisiklet almaya karar verdim.. sadece belirli bir dönem değil sürekli kullanmayı düşünüyorum haftada en az 3-4 gün kullanacağım büyük ihtimalle.. en son 4 yıl önce salonda çalışmıştım ve orada kullandığım bisikletlerin marka veya modellerini hatırlamıyorum ama internet alışveriş sitelerindekilerin çoğu en azından görüntü olarak aklımda kalan salon bisikletlerinden farklı.. sizin de tavsiyeniz üzerine 100-150 ytl arası fiyatları değişen bisiklerlerden almaktan vazgeçtim ama maksimum çıkabileceğim rakam 250 civarı.. sizden teker teker bu fiyat seviyesindeki ürünlerden tavsiye isteyemem ama en azından salon bisikleti diye tabir ettiğimiz daha kaliteli ve sağlam ürünlerden internet üzerinden birkaç örnek verirseniz çok sevinirim..

7. saratoga

saratoga Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    bende voit bk-280 manyetik kondisyon bisikleti var, isteyene satabilirim, fiyat şimdilik söylemiyorum, çok temiz, istanbul anadolu yakasındayım, görüp bakıp alabilirsiniz

Sayfayı Paylaş