kombine

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Steve Austin tarafından 17 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Öncelikle herkese merhaba forumda bu tarz bir yazı olabilir ama ben bulamadım.Yaklaşık 4 aydır düzeni bir şekilde body yapıyorum.Daha önce aralıklı olarak 1 yıl yaptım.Daha önce gaspari myofusıon ve weıder amıno kullandım ve etkısını gordum fakat artık buyumenın durdugunu gozlemleyebılıyorum.Yenı bır kombıne ıle gelısmek amacım.Gasparı myofusıon,gasparı superpumpmax,gaspari size on ve hardline glutamın almayı planladım ve alıcam.Benım sorunum bunların en ıyı zamanlamasını yapmak.Yardımcı olursanız sevinirim

---------- Post added at 13:50 ---------- Previous post was at 13:46 ----------

yardım lutfen

2. Antony

Antony Üye

Beğenileri:
    556
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    Ordan-Burdan
    Antrenman sonrası glutamine ve myofusıon
    Antrenamandan yarım saat önce superpump
    Antrenman sırasında sizeon
    şeklinde kullanabilirsin

3. brhmcr

brhmcr Guest

Gun icinde protein takviyesi oalrak myofusion,
    idman oncesi superpump ve glutamine,
    Idman sonrasi sizeon ve glutamine

4. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Peki sizce gaspari antrenman sonrası benim whey ihtiyacımı net olarak karşılar mı?Ve bunların yanında gasparı bcaa yada gasparı amıno hangısını onerırsınız ve neden ve ne zaman kullanıcam?

---------- Post added at 15:52 ---------- Previous post was at 15:50 ----------

Bu arada size on ıdman sonrası degıl ıdman esnasında kullanılan ıntra-workout bır urun ıdman sonrası ıcın bana bcaa mı yoksa amıno mu almamı onerırsınız yada ıdman sonrası ıcın baska onerebılecegın cabuk toparlayıcı bır urun var mı bıldıgınız?

5. brhmcr

brhmcr Guest

Verdiginiz urunlerin en mantikli kullanimini yazdim kendimce, sizeon intra ama yazdigin urunler arasinda idman sonrasi kullanilacak en mantikli urun, asagidaki icerikleri sebebiyle

Whey Protein Hydrolysate, L-Leucine (5g), L-Isoleucine, L-Valine, L-Ornithine-L-Aspartate Creapure® (Creatine Monohydrate), Creatine MagnaPower® (Magnesium Creatine Chelate), Disodium Creatine Phosphate

Tabi ayrica whey, creatine yada post workout urun alirim diyosan ayri tavsiyelerim olacaktir.

6. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    İyi olur.Pump once sızeon sırasında bıde antrenman sonrası ıcınde bı urun lazım ama whey degıl whey zaten var.Boyle toparlanma için filan.Recorvery gıbı.Onerdıgın urunu antrenman sonrasında whey ıle nasıl alıcam onuda yazarsan sevınırım

7. brhmcr

brhmcr Guest

BB sitesinde best seller bu ara recovery için http://www.bodybuilding.com/store/nbol/anabolic-state.html
    9.4 puan vermişler, sağlam amino asit içeriği var.

Ama dersen ki karbo+protein+creatin kombinesi post workout için

http://www.bodybuilding.com/store/mhp/darkmatter.html olabilir.

8. Steve Austin

Steve Austin Üye

Beğenileri:
    408
    Ödül Puanları:
    73
    Sanırım aradığım şey bu:)Anabolıc state.nerden temın edebılırım bı bakayım cok saol kardesım

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:27 ----------

Fakat sanırım bunu temin edemem.Bana o sitenin post workout urunlerının sıralamasının lınkını atarsan temın edebılecegım en uygun urunu seceyım kardesım

Sayfayı Paylaş