Kombine???

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Mutusc tarafından 26 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Mutusc

Mutusc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler benim elimde su anda weider glutamin,muscletech cel tech creatine, ultimate whey protein, amino asit 2700, tribulus erkeklik hormonu var simdi bunlari en dogru sekilde nasil kullanicam acaba antreman gunleri ve antreman olmayan gunler ayrica yaz geldigi icin bi nevi definasyona girmeyi dusunuyorum sabahlari kosucam falan kilo dahada aldirmaz umarim bunlar? definasyon icin baska bisey de kullanmalimiyim ancak lutfen bunlari bi kombine edin lutfen

2. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    Bu konu için bir başlık açacağım YENİ MESAJLARDAN beni takip et çok işine yarayacak.

3. Mutusc

Mutusc Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Beyler lutfen birisi ilgilensin su ilaclarla buyuk sevaba gecicek ya isin icinden cikamadim ayrica sizce definasyona giriyimmi yoksa her sabah yapicagim kirk dklik kosu yeterlimi aksamlarida agirligima normal sekilde devam ederim? cunku daha kolum kirk cm ve elimdeki ilaclar definasyona biraz ters gibi geldi birisi yardimci olsun lutfen

4. melankolia_sago

melankolia_sago Yeni Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    İlaçlar ile ilgili bir başlık açmıştım açtığım başlık ya silinmiş ya da açamadım son anda bir hjata oluştu. Neyse ben bu akşam yazmaya çalışırım sen bana özel mesaj at sana takviye besin rehberi programını yazayım. Bir de koşuyu sabah yapma.

Sayfayı Paylaş