Kombinasyon yardımı

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve Arkheophoto tarafından 2 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Arkheophoto

Arkheophoto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaşlar selam,
    Bir konuda yardımınıza ihtiyaç var. Şuan Nitro Tech Protein ve Multipower Triple Whey Amino kullanıyorum. Öğün aralarında bolca protein ağırlıklı yemeklerde yiyorum. BCAA yı çok öneriyorlar. Ben BCAA kullansam benim kullandığım protein ve amino asitle nasıl kombine edeceğim konusunu bilmiyorum.
    Kullanımım şu şekilde;
    Sabah kahvaltıdan sonra evden çıkmadan 1 ölçek Protein alıyorum.
    Akşam Spordan önce 1 ölçek protein ve 3 adet amino
    Spor dönüşü 1 ölçek protein ve 3 adet amino daha alıyorum.
    BCAA yı kullanmalımıyım?, kullanmalıysam protein ve amino arasındamı alacağım yoksa daha farklı bir zamanda mı bilen arkadaşlarım bilgi verirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler, iyi çalışmalar.

2. tolga_canova

tolga_canova Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sabah uyanır uyanmaz protein iç hiçbişey yemeden 25 30 dk sonra kahvaltını yap. Spordan önce gaspari bcaa6000 ve aminolarını al. Spordan sonra yine aminolarını al. Ara öğün yedikden sonra 1 ölçek protein al. Birde spordan hemen sonra proteinini al. Aksam yatmadan kesinlikle 1 ölçek protein kullanmalısın kardeş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Arkheophoto

Arkheophoto Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu kombine işe yarar değil mi? Gaspari alıp almayacağıma karar vermedim ama Multipower ın ürünleri var gittiğim spor salonunda. Yalnız iki çeşit var biri toz diğeri kapsül hangisi alınmalı bilemedim. Çokta yardımcı insanlar bulamadığım için salonda malesef, salonda bir sorunun cevabını dolambaçlı türden netsiz bir şekilde alıyorum ve bilmediğim için burada size soruyorum.

4. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    bence aldığınız takviyeler yeterli. daha fazla birşey almanıza gerek yok.

Sayfayı Paylaş