Kombinasyon için yardım.

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kratos1 tarafından 8 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba arkadaşlar önümüzdeki hafta amerikadan bi kaç kutu ürün getirtme şansım olucak. Aşşağıdaki ürünleri getirtmeyi düşünüyorum sizce nasıl ürünler ve kombinasyonunu nasıl yapmalıyım?

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]

BSN Syntha-6 Isolate[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] (ölçek başına 25g protein 7g karbo 1.5 yağ)
    [FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]
    Universal Nutrition Amino 2700[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]Universal Nutrition 100% Beef Aminos[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] (fiyat çok uygun 17$ 2700 bitince kullanırım diye düşündüm)

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]Optimum Nutrition [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]BCAA 1000 [/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT]( tablet başına 500mg leucine 250mg isoleucine 250mg valine)

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]USP Labs Jack3d[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] ( 1.m.r yada noxplode da olabilir)

[FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1][FONT=Verdana, Arial, Helvetica][SIZE=-1]Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate[/SIZE][/FONT][/SIZE][/FONT] (definisyon için yaza doğru)

Kombinasyon ve nasıl kullanmam gerektiği konusunda düşüncelerinizi bekliyorum. Herhangi bi ürün yerine tavsiye başka bi ürün de olabilir

Şimdiden teşekkürler. Saygılar

2. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    yok mu beyler bi yardım edicek? 1.86 boyum 88 kiloyum 13 kilo yağım var mayısa kadar kas kütlemi arttırıp definisyona giricem hangi ürünleri tavsiye edersiniz yurt dışından? listeye universal atomic 7 ve scivation xtend i de katıyorum

3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Alınacak o kadar şey varken niye türkiyede bulunan ürünleri getirtiyorsunuz heleki ne gerek var protein tozuna. Getirecek kişiye yazık zaten türkiye 120-150lira arası değişiyor.
    Scivation xtend ve atomic 7 mantıklı olmuş. Ama diğerleri yerine çok daha iyi ürünler var araştırmanı tavsiye ederim.

kratos1 bunu beğendi.
  4. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Onu düşünemedim gerçekten bi an boş bulundum sanırım gereksiz olmuş. Araştırdım baya ama yine türkiyedeki ürünlere dönmüşüm. Bi kombinasyon yapmak istiyorum protein tozu, aminoasit, kreatin, bcaa belki glutamin ve bi nox ürünü. Xtend ve atomic7 de glutamin ve bcaa karışımı olduğundan seçtim. birini tercih edicem muhtemelen. O zaman bcaa ya gerek kalmazmı? Ayrıca getirtmişken definisyon için termojenik bi yağ yakıcı getirtiyim dedim malum burda bulunmuyo bazı ürünler. Kreatin de türkitede ucuz 30 lira gaspari qualitine zaten dönem dönem kullanıcam. Sonuç olarak 4 5 kutu ürün getirtebiliceğim sizce hangilerini tercih etmeliyim?

5. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    sadece kendı sahsı fıkrımdır bu urunlerde

BSN Syntha-6 Isolate (ölçek başına 25g protein 7g karbo 1.5 yağ) yerıne dymatize iso 100 derim

Universal Nutrition Amino 2700

Universal Nutrition 100% Beef Aminos (fiyat çok uygun 17$ 2700 bitince kullanırım diye düşündüm)

bunların yerıne bsn amıno x veya scivation xtend veya musclepharm amino1 derim bence tabıkı

USP Labs Jack3d yerine assault veya craze yada hybrd gene mp nın

Nutrex Lipo-6 Black Ultra Concentrate son derece dogru secım bence ama muschletech hydroxycut elıte de ıyı yanı en azından ne ıctıgını hıssetııyor hele yazın nabız atısını kalp atısını bırak hıssetmeyı yasarsın dırek .d ama lipo 6 black ı daha coık begendım ben ıkısınıde kullandım sonucta daha ıyı

bunlar sadece benım kendı fıkırlerım ve denedıgım sonuclarını begendıgım urunlerdır craze xtend hybrd dısındakılerı kullandım bu 3 u ıcınde cok cıddı derecede olumlu yorumlar oldugu ıcın yazmak ıstedım benım nacızane dusuncem bu.

kratos1 bunu beğendi.
  6. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkür yorumun için sence de bcaa yı ayrı almak yerine xtend yada amino x gibi ürünleri mi alıyim? peki aminoları niye salladın direk :) amino beef 17 amino 2700 27 dolarken aldırıyim diye düşünmüştüm. Bu arada salondaki hoca da dymatize demişti 5lbs 70 dolar civarında burda sanırım 180 lira. Craze i öven de çok da o kadar çok ürün varki kafam allak bullak oldu şu bulk dönemine 4 5 aylık güzel bi kombinasyon yapıyim istiyorum.

7. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    optimum bcaa getirt 60 servis

bodybuilding com kendi ürünlerinden 1 kg lık glutamine getirt

birde six star antrenman öncesi ürünü var no fury galiba tr de yok bu...denenebilir..

kratos1 bunu beğendi.
  8. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    1-) Dymatize İso 100 Whey protein
    2-) Dymatize Elite Casein protein
    3-) Bsn amino x
    4-) Musclepharm Assault NOX
    5-) Musclepharm Re-Con
    6-) Musclepharm Glutamine
    7-) Musclepharm Creatine
    :cool: ultimate L- arginine & Ornithine

benım kombınasyonum bu sekılde o yuzden sanada bu urunlerı önerdım bsn amıno x te ıcerıgı ıyıce arastırdım bcaa sı son derece ıyıymıs
    zaten proteın tozu dedımmı ben dymatiz diyorum :D mp de ıse genelde nox ve recovery ıcerıklı urunlerı tercıh ettım

kratos1 bunu beğendi.
  9. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Universal torrent
    Universal shock terapy
    Universal atomic 7
    Scivation xtend
    Concrete
    Driven Craze
    AI sport HGH pro
    Mp testesteron

Daha çok ama çok ürün var. Kesinlikle türkiyede olan ürünler yerine bir daha eline geçemeyecek ürünler tercih et :)

kratos1 bunu beğendi.
  10. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Torrent sanırım gainer tadında bi ürün karbonhidrat ağırlıklı. Atomic7 ve xtend nerdeyse bire bir ürünler birini tercih edicem. Assault yada jack3d yerine craze i tercih edicem bende diğerlerinin 20 30gramla yaptığını 5 gramla yapıyo ve daha hesaplı. hgh pro uyku için büyüme hormonunu arttırıyo sanırım gerekli mi sizce. Bide spora başlayalı 1buçuk sene oldu hormon tetikleyici şeyler kullanabilirmiyim bi yan etkileri varmıdır? Concrete ve Mp testesteron bulamadım acaba mp zma mı bahsettiğin? Selamlar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:28 ----------

Güzel kombinasyonmuş protein tozu getirtirsem kesin dymatize getirticem :) bcaa için de dedğim gibi sanırım xtend yada atomic7 alıcam.Glutamin ve creatin burda ucuz kız arkadaş getiricek ne kadar azaltırsak başımız o kadar az ağrır :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 09:44 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:38 ----------

glutaminde marka çok önemli değil burdada fiyatları uygun onu burdan alırım. nox ürünü olarak craze i övüyolar baya onu düşünüyorum. bcaa bende ilk başta optimum düşündüm ama sanırım xtend yada atomic7 alıcam. Teşekkürler yorumun için, saygılar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:40 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 09:44 ----------

Bu arada glutamin pek de ucuz değilmiş türkiyede :D bcaa glutamin ayrı ayrı mı almalıyım yoksa xtenddeki glutamin ve bcaa miktarı yeterlimi? hangisi daha hesaplı olur sonuçta ant öncesi ve sonrası kullanılıcak ikiside

11. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0

Ucuz olmadıgı ıcın dedim bende:))))) ayrı ayrı Alman daha iyi tabiki :))))

kratos1 bunu beğendi.
  12. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Şimdi bi fiyat listesi çıkartıyorum birazdan buraya asarım bi yardımcı olursanız yapalım kombinasyonu

13. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Nasıl olmuş sizce kombinasyon arkadaşlar? Varmı bişey eklemek değiştirmek isteyen? Ek olarak burda kreatin ekleyebilirim

Ekli Dosyalar:

• supp.jpg
      supp.jpg
      Dosya Boyutu:
      115,2 KB
      Görüntüleme:
      383
    Son düzenleme: 10 Ekim 2012
  14. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    bence cok basarılı...

kratos1 bunu beğendi.
  15. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    Güzel olmus şimdiden hayırlı olsun :)

kratos1 bunu beğendi.
  16. brhmcr

brhmcr Guest

Çok iyi ürünler..

Özellikle craze deneme listemde.

17. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Elinize bu fırsat bir daha geçmeyecekse ve limitli alımınız varsa protein tozu yerine başka ürünler alırdım. O ürün zaten size 140lira falan gelecek onun yerine aynı fiyata trden optimum alır çok daha iyi ürünler getirirdim.

kratos1 bunu beğendi.
  18. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Elime bu fırsat bi daha geçicekmi bilmiyorum belki geçebilir ama haklısın aslında burdan myofusion yada optimum filan alabilirim. pre ve post workout ürünü oldu craze ve atomic, amino beef ve glutamin ucuz diye alıyorum öğünlerle beraber yada ant öncesi sonrası alırım diye düşünüyorum(yanlışım varsa düzeltin). Kreatin olarak türkiyeden gaspari qualitin almayı düşünüyorum fiyatı uygun. Con-cret var kompleks kreatin bu senenin en iyisi seçilmiş senin bi önceki mesajında bahsettiğin sanırım onu alabilirim, gerçi craze in içinde de kreatin var beraber kullanabilirmiyim bilmiyorum. Yada xtend alıp atomic bittikten sonra kullanabilirim. Vitamini de değiştirmeyi düşünüyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum

19. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Nasıl olsa craze bi ayda bitecek. atomicde öyle erken bitecek yedeklerini getirt sen. Scivation xtend ekle 90lık. Con-cret ekle :)
    Vitaminin iyi musclepharmın vitamini var onuda seçebilirsin onun yerine.
    Con-cret varken gasparinin kreatinini boşver

kratos1 bunu beğendi.
  20. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    O zaman şöyle bi kombinasyon nasıl olur?
    Sabah kalkınca whey ve multivitamin
    Antrenmandan önce craze ve glutamin artı 3 adet amino beef
    Antrenmandan sonra atomic ve whey artı 3 adet amino beef.

Bu arada atomic 90 servis 3 ay gider diye düşünüyorum xtende gerek varmı,? yada macera aramıyim atomic yeni bi ürün nasılsa onun yerine direk xtend. Whey yerine con-cret ekliyim craze 45 servis bitince de kreatin devam ederim

Sayfayı Paylaş