Komando olmak istiyorum ama şınav çekemiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Başar tarafından 13 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Başar

Başar Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Konunun yeri yanlış belki, belki tonla döküman var sorduğum soru ile ilgili forumunuzda ama bir kerecik durumumu mazur görüp sorularıma cevap bulup bana yardımcı olup beni hayata bağlarsanız inanın duacınız olurum

askerliğim geldi son yoklama eylül sonundaymış ve 2014 ocakta gideceğim yer belli olacak şubattada askede olucam.Komando olmak istiyorum malum komando olmak için fiziki yeterlilik sınavını geçmek lazım şınav ve mekik çektiriyorlar;

ben barfiks ve mekikde zorlanmıyorum boyum 1.83 kilom 75 fit duruyorum karın kası felan yok ama karın kaslarımı sıkınca azda olsa görünüyor bilmiyorum zayıflıktan gözüküyordur büyük ihtimal, onun dışında kendımı anlatmam gerekirse kollarım çok zayıf kol kanat çok zayıf bu yüzdenmidir bilmem 10 15 taneden fazla şınav çekemiyorum.

Mülakatlarda başarılı olmak için en az 30 şınav çekmek gerekiyor diye biliyorum bu şınav sayısını arttırmak için evde nasıl çalışabilirim daha dambılım neyım bile yok :( 8 litrelik su bidonu ile çalısıyorum şu anda :D

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:56 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:40 ----------

kollarımı güçlendirirsem şınav sayım artar mı ?

2. caga

caga Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Çalışarak arttıralabiliyor kısa sürede. İnanın 8 9 Şınavdan 1 ay olmadan belki 20 ye ulaşmıştım.Kolları aktif tutmaktan geçiyor iş. Mesela haftada 3 gun şınav ceksem 40 40 40 giderim ama 1 hafta aksatınca zoluyor gerçekten. daha fazla zaman girince araya 30 lara iniyor. Demek istediğim düzenli yapmakta fayda var. Her seferinde 1 arttırmaya calısın mesela. Ayrıca geniş orta ve dar varyasyonlarını da deneyin.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : sinav vaadi

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş